У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6016 Фенольна — Слов'янськ Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6016 сполученням Фенольна - Слов'янськ відправляється зі станції Фенольна о 14.30 і прибуває на станцію Слов'янськ о 16.39 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 9 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 7 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 44 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 25 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Кривий Торець, 6 Км, Костянтинівка, Кіндратівка, Дружківка, Краматорськ, Шпичкине.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Фенольна 14.30
Кривий Торець 14.47 1 хв  14.48 17 хв 
6 Км 15.01 1 хв  15.02 31 хв 
Костянтинівка 15.12 1 хв  15.13 42 хв 
Кіндратівка 15.26 1 хв  15.27 56 хв 
Дружківка 15.35 1 хв  15.36 1 г  5 хв 
Краматорськ 15.55 19 хв  16.14 1 г  25 хв 
Шпичкине 16.23 1 хв  16.24 1 г  53 хв 
Слов'янськ 16.39 2 г  9 хв 

У розкладі поїзда 6016 Фенольна — Слов'янськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30