У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6017-6209 Київ-Пас. — Козятин-1 Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6017-6209 сполученням Київ-Пас. - Козятин-1 відправляється зі станції Київ-Пас. о 15.26 і прибуває на станцію Козятин-1 о 19.15 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 49 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 30 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 35 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 14 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Вишневе, Малютянка, 888 Км, Мотовилівка, Вишняки, Фастів-1, Чернявка, Харліївка, Чорнорудка, Сестринівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 15.26
Караваєві Дачі 15.32 1 хв  15.33 6 хв 
Київ-Волинський 15.37 1 хв  15.38 11 хв 
Вишневе 15.44 1 хв  15.45 18 хв 
Тарасівка 15.50 1 хв  15.51 24 хв 
Боярка 15.55 1 хв  15.56 29 хв 
Малютянка 15.59 1 хв  16.00 33 хв 
Шляхова 16.02 1 хв  16.03 36 хв 
Глеваха 16.06 1 хв  16.07 40 хв 
888 Км 16.09 1 хв  16.09 43 хв 
Васильків-1 16.12 1 хв  16.13 46 хв 
Корчі 16.19 1 хв  16.20 53 хв 
Мотовилівка 16.23 1 хв  16.24 57 хв 
Білки 16.27 2 хв  16.29 1 г  1 хв 
Півні 16.30 2 хв  16.32 1 г  4 хв 
Вишняки 16.34 1 хв  16.35 1 г  8 хв 
Сорочий Брід 16.37 1 хв  16.38 1 г  11 хв 
Снітинка 16.41 1 хв  16.42 1 г  15 хв 
Фастів-1 16.48 43 хв  17.31 1 г  22 хв 
Триліси 17.43 1 хв  17.44 2 г  17 хв 
Кожанка 17.51 1 хв  17.52 2 г  25 хв 
Чернявка 17.59 1 хв  18.00 2 г  33 хв 
Саверці 18.05 1 хв  18.06 2 г  39 хв 
Попільня 18.12 1 хв  18.13 2 г  46 хв 
Харліївка 18.20 1 хв  18.21 2 г  54 хв 
Брівки 18.30 1 хв  18.31 3 г  4 хв 
Вчорайше 18.38 1 хв  18.39 3 г  12 хв 
Чорнорудка 18.46 1 хв  18.47 3 г  20 хв 
Білосілля 18.51 1 хв  18.52 3 г  25 хв 
Вернигородок 18.56 1 хв  18.57 3 г  30 хв 
Сестринівка 19.03 1 хв  19.04 3 г  37 хв 
Козятин-1 19.15 3 г  49 хв 

У розкладі поїзда 6017-6209 Київ-Пас. — Козятин-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728