У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6017-6238 Київ-Пас. — Миронівка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6017-6238 сполученням Київ-Пас. - Миронівка відправляється зі станції Київ-Пас. о 15.26 і прибуває на станцію Миронівка о 19.35 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 9 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 34 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 55 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 14 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Вишневе, Малютянка, 888 Км, Мотовилівка, Вишняки, 8 Км, Гай, Томилівка, Сухоліси, Бушеве, Карапиші-2.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 15.26
Караваєві Дачі 15.32 1 хв  15.33 6 хв 
Київ-Волинський 15.37 1 хв  15.38 11 хв 
Вишневе 15.44 1 хв  15.45 18 хв 
Тарасівка 15.50 1 хв  15.51 24 хв 
Боярка 15.55 1 хв  15.56 29 хв 
Малютянка 15.59 1 хв  16.00 33 хв 
Шляхова 16.02 1 хв  16.03 36 хв 
Глеваха 16.06 1 хв  16.07 40 хв 
888 Км 16.09 1 хв  16.09 43 хв 
Васильків-1 16.12 1 хв  16.13 46 хв 
Корчі 16.19 1 хв  16.20 53 хв 
Мотовилівка 16.23 1 хв  16.24 57 хв 
Білки 16.27 2 хв  16.29 1 г  1 хв 
Півні 16.30 2 хв  16.32 1 г  4 хв 
Вишняки 16.34 1 хв  16.35 1 г  8 хв 
Сорочий Брід 16.37 1 хв  16.38 1 г  11 хв 
Фастів-1 16.48 37 хв  17.25 1 г  22 хв 
8 Км 17.43 1 хв  17.44 2 г  17 хв 
Паляничинці 17.47 1 хв  17.48 2 г  21 хв 
Устинівка 17.54 1 хв  17.55 2 г  28 хв 
Гай 18.01 1 хв  18.02 2 г  35 хв 
Біла Церква 18.10 2 хв  18.12 2 г  44 хв 
Роток 18.19 2 хв  18.21 2 г  53 хв 
Томилівка 18.25 1 хв  18.26 2 г  59 хв 
Бірюки 18.30 1 хв  18.31 3 г  4 хв 
Чепеліївка 18.34 1 хв  18.35 3 г  8 хв 
Сухоліси 18.39 1 хв  18.40 3 г  13 хв 
Житні Гори 18.47 1 хв  18.48 3 г  21 хв 
Рокитне 18.54 1 хв  18.55 3 г  28 хв 
Бушеве 19.02 1 хв  19.03 3 г  36 хв 
Ольшаниця 19.07 1 хв  19.08 3 г  41 хв 
Лютарський 19.14 1 хв  19.15 3 г  48 хв 
Карапиші-2 19.18 1 хв  19.19 3 г  52 хв 
Карапиші 19.23 1 хв  19.24 3 г  57 хв 
Миронівка 19.35 4 г  9 хв 

У розкладі поїзда 6017-6238 Київ-Пас. — Миронівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30