У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6017-6238 Київ-Пас. — Миронівка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6017-6238 сполученням Київ-Пас. - Миронівка відправляється зі станції Київ-Пас. о 15.25 і прибуває на станцію Миронівка о 19.35 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 10 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 35 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 39 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 31 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Вишневе, Малютянка, 888 Км, Мотовилівка, Вишняки, Фастів-1, Устинівка, Роток, Чепеліївка, Рокитне, Лютарський.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 15.25
Караваєві Дачі 15.31 1 хв  15.32 6 хв 
Київ-Волинський 15.36 1 хв  15.37 11 хв 
Вишневе 15.43 1 хв  15.44 18 хв 
Тарасівка 15.49 1 хв  15.50 24 хв 
Боярка 15.54 1 хв  15.55 29 хв 
Малютянка 15.58 1 хв  15.59 33 хв 
Шляхова 16.01 1 хв  16.02 36 хв 
Глеваха 16.04 2 хв  16.06 39 хв 
888 Км 16.08 1 хв  16.08 43 хв 
Васильків-1 16.11 1 хв  16.12 46 хв 
Корчі 16.18 1 хв  16.19 53 хв 
Мотовилівка 16.22 1 хв  16.23 57 хв 
Білки 16.26 1 хв  16.27 1 г  1 хв 
Півні 16.30 1 хв  16.31 1 г  5 хв 
Вишняки 16.33 1 хв  16.34 1 г  8 хв 
Сорочий Брід 16.36 1 хв  16.37 1 г  11 хв 
Снітинка 16.40 1 хв  16.41 1 г  15 хв 
Фастів-1 16.47 54 хв  17.41 1 г  22 хв 
8 Км 17.43 1 хв  17.44 2 г  18 хв 
Паляничинці 17.47 1 хв  17.48 2 г  22 хв 
Устинівка 17.54 1 хв  17.55 2 г  29 хв 
Гай 18.01 1 хв  18.02 2 г  36 хв 
Біла Церква 18.10 2 хв  18.12 2 г  45 хв 
Роток 18.19 2 хв  18.21 2 г  54 хв 
Томилівка 18.25 1 хв  18.26 3 г 
Бірюки 18.30 1 хв  18.31 3 г  5 хв 
Чепеліївка 18.34 1 хв  18.35 3 г  9 хв 
Сухоліси 18.39 1 хв  18.40 3 г  14 хв 
Житні Гори 18.47 1 хв  18.48 3 г  22 хв 
Рокитне 18.54 1 хв  18.55 3 г  29 хв 
Бушеве 19.02 1 хв  19.03 3 г  37 хв 
Ольшаниця 19.07 1 хв  19.08 3 г  42 хв 
Лютарський 19.14 1 хв  19.15 3 г  49 хв 
Карапиші-2 19.18 1 хв  19.19 3 г  53 хв 
Карапиші 19.23 1 хв  19.24 3 г  58 хв 
Миронівка 19.35 4 г  10 хв 

У розкладі поїзда 6017-6238 Київ-Пас. — Миронівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031