У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6018 Фастів-1 — Київ-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6018 сполученням Фастів-1 - Київ-Пас. відправляється зі станції Фастів-1 о 08.14 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 09.50 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 36 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 17 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 6 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 30 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Снітинка, Сорочий Брід, Вишняки, Півні, Білки, Мотовилівка, Корчі, Васильків-1, 888 Км, Глеваха, Шляхова, Малютянка, Боярка, Тарасівка, Вишневе, Київ-Волинський, Караваєві Дачі.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Фастів-1 08.14
Снітинка 08.21 1 хв  08.22 7 хв 
Сорочий Брід 08.25 1 хв  08.26 11 хв 
Вишняки 08.29 1 хв  08.29 15 хв 
Півні 08.32 1 хв  08.33 18 хв 
Білки 08.35 1 хв  08.36 21 хв 
Мотовилівка 08.39 14 хв  08.53 25 хв 
Корчі 08.56 1 хв  08.57 42 хв 
Васильків-1 09.03 1 хв  09.04 49 хв 
888 Км 09.08 1 хв  09.09 54 хв 
Глеваха 09.11 1 хв  09.12 57 хв 
Шляхова 09.14 1 хв  09.15 1 г 
Малютянка 09.17 1 хв  09.17 1 г  3 хв 
Боярка 09.20 1 хв  09.21 1 г  6 хв 
Тарасівка 09.24 1 хв  09.25 1 г  10 хв 
Вишневе 09.31 1 хв  09.32 1 г  17 хв 
Київ-Волинський 09.38 1 хв  09.39 1 г  24 хв 
Караваєві Дачі 09.43 1 хв  09.44 1 г  29 хв 
Київ-Пас. 09.50 1 г  36 хв 

У розкладі поїзда 6018 Фастів-1 — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031