У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6018-6234 Костянтинівка — Красний Лиман Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6018-6234 сполученням Костянтинівка - Красний Лиман відправляється зі станції Костянтинівка о 05.13 і прибуває на станцію Красний Лиман о 07.31 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 18 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 10 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 48 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 30 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Кіндратівка, Дружківка, Краматорськ, Шпичкине, Слов'янськ, Імені Кожушка, Слов'янський курорт, Придонецька, 10 Км, Брусин.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Костянтинівка 05.13
Кіндратівка 05.26 1 хв  05.27 13 хв 
Дружківка 05.35 1 хв  05.36 22 хв 
Краматорськ 05.55 2 хв  05.57 42 хв 
Шпичкине 06.04 1 хв  06.05 51 хв 
Слов'янськ 06.20 20 хв  06.40 1 г  7 хв 
Імені Кожушка 06.46 1 хв  06.47 1 г  33 хв 
Слов'янський курорт 06.57 1 хв  06.58 1 г  44 хв 
Придонецька 07.06 1 хв  07.07 1 г  53 хв 
10 Км 07.13 1 хв  07.14 2 г 
Брусин 07.18 1 хв  07.19 2 г  5 хв 
Красний Лиман 07.31 2 г  18 хв 

У розкладі поїзда 6018-6234 Костянтинівка — Красний Лиман можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції