У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6018 Сянки — Львів Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6018 сполученням Сянки - Львів відправляється зі станції Сянки о 04.32 і прибуває на станцію Львів о 09.30 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 58 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 40 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 50 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 8 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Яблонка, 123 Км, Ясениця, Бусовисько, Турчиновичі, 63 Км, Хлопчиці, Коропуж, Любень-Великий, Скнилів.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Сянки 04.32
Бенькове 04.37 1 хв  04.38 5 хв 
Соколики 04.46 1 хв  04.47 14 хв 
Турочки 04.54 1 хв  04.55 22 хв 
Яблонка 05.00 1 хв  05.01 28 хв 
Нижня Яблунька 05.06 1 хв  05.07 34 хв 
Турка 05.12 10 хв  05.22 40 хв 
Явора 05.32 1 хв  05.33 1 г 
123 Км 05.39 1 хв  05.40 1 г  7 хв 
Бойківська 05.49 3 хв  05.52 1 г  17 хв 
Волосянка 05.57 1 хв  05.58 1 г  25 хв 
Розлуч 06.01 1 хв  06.02 1 г  29 хв 
Ясениця 06.09 1 хв  06.10 1 г  37 хв 
Лопушанка 06.17 1 хв  06.18 1 г  45 хв 
Стрілки 06.22 2 хв  06.24 1 г  50 хв 
Верхній Лужок 06.29 1 хв  06.30 1 г  57 хв 
Бусовисько 06.33 1 хв  06.34 2 г  1 хв 
Терешів Спас 06.39 1 хв  06.40 2 г  7 хв 
Старий Самбір 06.46 2 хв  06.48 2 г  14 хв 
Созань 06.52 1 хв  06.53 2 г  20 хв 
Турчиновичі 07.00 1 хв  07.01 2 г  28 хв 
Ваньковичі 07.05 2 хв  07.07 2 г  33 хв 
Стрілковичі 07.11 1 хв  07.12 2 г  39 хв 
Самбір 07.21 11 хв  07.32 2 г  49 хв 
63 Км 07.37 1 хв  07.38 3 г  5 хв 
Калинів 07.45 1 хв  07.46 3 г  13 хв 
Конюшки 07.51 1 хв  07.52 3 г  19 хв 
Луки 07.55 1 хв  07.56 3 г  23 хв 
Хлопчиці 07.59 1 хв  08.00 3 г  27 хв 
Новосілки 08.03 1 хв  08.04 3 г  31 хв 
Рудки 08.10 2 хв  08.12 3 г  38 хв 
39 Км 08.15 1 хв  08.16 3 г  43 хв 
Коропуж 08.22 1 хв  08.23 3 г  50 хв 
Хишевичі 08.27 1 хв  08.28 3 г  55 хв 
Комарно 08.34 2 хв  08.36 4 г  2 хв 
Порічне 08.40 1 хв  08.41 4 г  8 хв 
Любень-Великий 08.47 2 хв  08.49 4 г  15 хв 
Містки 08.55 1 хв  08.56 4 г  23 хв 
Ставчани 09.01 1 хв  09.02 4 г  29 хв 
Оброшин 09.10 1 хв  09.11 4 г  38 хв 
Скнилів 09.18 2 хв  09.20 4 г  46 хв 
Львів 09.30 4 г  58 хв 

У розкладі поїзда 6018 Сянки — Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031