У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6018 Сянки — Львів Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6018 сполученням Сянки - Львів відправляється зі станції Сянки о 04.32 і прибуває на станцію Львів о 09.38 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 5 г 6 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 40 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 51 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 15 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Яблонка, 123 Км, Ясениця, Бусовисько, Турчиновичі, 63 Км, Хлопчиці, Коропуж, Любень-Великий, Скнилів.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Сянки 04.32
Бенькове 04.37 1 хв  04.38 5 хв 
Соколики 04.46 1 хв  04.47 14 хв 
Турочки 04.54 1 хв  04.55 22 хв 
Яблонка 05.00 1 хв  05.01 28 хв 
Нижня Яблунька 05.06 1 хв  05.07 34 хв 
Турка 05.12 10 хв  05.22 40 хв 
Явора 05.32 1 хв  05.33 1 г 
123 Км 05.39 1 хв  05.40 1 г  7 хв 
Бойківська 05.49 3 хв  05.52 1 г  17 хв 
Волосянка 05.57 1 хв  05.58 1 г  25 хв 
Розлуч 06.01 1 хв  06.02 1 г  29 хв 
Ясениця 06.10 1 хв  06.11 1 г  38 хв 
Лопушанка 06.18 1 хв  06.19 1 г  46 хв 
Стрілки 06.24 2 хв  06.26 1 г  52 хв 
Верхній Лужок 06.31 1 хв  06.32 1 г  59 хв 
Бусовисько 06.35 1 хв  06.36 2 г  3 хв 
Терешів Спас 06.41 1 хв  06.42 2 г  9 хв 
Старий Самбір 06.48 2 хв  06.50 2 г  16 хв 
Созань 06.54 1 хв  06.55 2 г  22 хв 
Турчиновичі 07.02 1 хв  07.03 2 г  30 хв 
Ваньковичі 07.08 2 хв  07.10 2 г  36 хв 
Стрілковичі 07.15 1 хв  07.16 2 г  43 хв 
Самбір 07.25 18 хв  07.43 2 г  53 хв 
63 Км 07.48 1 хв  07.49 3 г  16 хв 
Калинів 07.56 1 хв  07.57 3 г  24 хв 
Конюшки 08.02 1 хв  08.03 3 г  30 хв 
Луки 08.06 1 хв  08.07 3 г  34 хв 
Хлопчиці 08.10 1 хв  08.11 3 г  38 хв 
Новосілки 08.14 1 хв  08.15 3 г  42 хв 
Рудки 08.20 2 хв  08.22 3 г  48 хв 
39 Км 08.25 1 хв  08.26 3 г  53 хв 
Коропуж 08.32 1 хв  08.33 4 г 
Хишевичі 08.37 1 хв  08.38 4 г  5 хв 
Комарно 08.44 2 хв  08.46 4 г  12 хв 
Порічне 08.49 1 хв  08.50 4 г  17 хв 
Любень-Великий 08.56 2 хв  08.58 4 г  24 хв 
Містки 09.04 1 хв  09.05 4 г  32 хв 
Ставчани 09.10 1 хв  09.11 4 г  38 хв 
Оброшин 09.18 1 хв  09.19 4 г  46 хв 
Скнилів 09.26 2 хв  09.28 4 г  54 хв 
Львів 09.38 5 г  6 хв 

У розкладі поїзда 6018 Сянки — Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції