У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6019-6209 Київ-Пас. — Козятин-1 Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6019-6209 сполученням Київ-Пас. - Козятин-1 відправляється зі станції Київ-Пас. о 15.44 і прибуває на станцію Козятин-1 о 19.15 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 31 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 30 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 37 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 54 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Вишневе, Малютянка, 888 Км, Мотовилівка, Вишняки, Фастів-1, Чернявка, Харліївка, Чорнорудка, Сестринівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 15.44
Караваєві Дачі 15.50 1 хв  15.51 6 хв 
Київ-Волинський 15.55 1 хв  15.56 11 хв 
Вишневе 16.02 1 хв  16.03 18 хв 
Тарасівка 16.08 1 хв  16.09 24 хв 
Боярка 16.13 1 хв  16.14 29 хв 
Малютянка 16.18 1 хв  16.19 34 хв 
Шляхова 16.21 1 хв  16.22 37 хв 
Глеваха 16.24 1 хв  16.25 40 хв 
888 Км 16.27 1 хв  16.27 43 хв 
Васильків-1 16.30 1 хв  16.31 46 хв 
Корчі 16.37 1 хв  16.38 53 хв 
Мотовилівка 16.41 1 хв  16.42 57 хв 
Білки 16.45 1 хв  16.46 1 г  1 хв 
Півні 16.48 1 хв  16.49 1 г  4 хв 
Вишняки 16.52 1 хв  16.52 1 г  8 хв 
Сорочий Брід 16.55 1 хв  16.56 1 г  11 хв 
Снітинка 16.59 1 хв  17.00 1 г  15 хв 
Фастів-1 17.06 25 хв  17.31 1 г  22 хв 
Триліси 17.43 1 хв  17.44 1 г  59 хв 
Кожанка 17.51 1 хв  17.52 2 г  7 хв 
Чернявка 17.59 1 хв  18.00 2 г  15 хв 
Саверці 18.05 1 хв  18.06 2 г  21 хв 
Попільня 18.12 1 хв  18.13 2 г  28 хв 
Харліївка 18.20 1 хв  18.21 2 г  36 хв 
Брівки 18.30 1 хв  18.31 2 г  46 хв 
Вчорайше 18.38 1 хв  18.39 2 г  54 хв 
Чорнорудка 18.46 1 хв  18.47 3 г  2 хв 
Білосілля 18.51 1 хв  18.52 3 г  7 хв 
Вернигородок 18.56 1 хв  18.57 3 г  12 хв 
Сестринівка 19.03 1 хв  19.04 3 г  19 хв 
Козятин-1 19.15 3 г  31 хв 

У розкладі поїзда 6019-6209 Київ-Пас. — Козятин-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031