У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6019 Львів — Сянки Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6019 сполученням Львів - Сянки відправляється зі станції Львів о 07.42 і прибуває на станцію Сянки о 12.09 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 27 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 40 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 37 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 50 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Містки, Хишевичі, Новосілки, Калинів, Ваньковичі, Терешів Спас, Лопушанка, Бойківська, Нижня Яблунька, Бенькове.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Львів 07.42
Скнилів 07.52 2 хв  07.54 10 хв 
Оброшин 08.00 1 хв  08.01 18 хв 
Ставчани 08.09 1 хв  08.10 27 хв 
Містки 08.14 1 хв  08.15 32 хв 
Любень-Великий 08.22 2 хв  08.24 40 хв 
Порічне 08.29 1 хв  08.30 47 хв 
Комарно 08.38 7 хв  08.45 56 хв 
Хишевичі 08.51 1 хв  08.52 1 г  9 хв 
Коропуж 08.56 1 хв  08.57 1 г  14 хв 
39 Км 09.02 1 хв  09.03 1 г  20 хв 
Рудки 09.06 1 хв  09.07 1 г  24 хв 
Новосілки 09.10 1 хв  09.11 1 г  28 хв 
Хлопчиці 09.14 1 хв  09.15 1 г  32 хв 
Луки 09.18 1 хв  09.19 1 г  36 хв 
Конюшки 09.22 1 хв  09.23 1 г  40 хв 
Калинів 09.30 1 хв  09.31 1 г  48 хв 
63 Км 09.36 1 хв  09.37 1 г  54 хв 
Самбір 09.44 3 хв  09.47 2 г  2 хв 
Стрілковичі 09.54 1 хв  09.55 2 г  12 хв 
Ваньковичі 10.00 1 хв  10.01 2 г  18 хв 
Турчиновичі 10.04 1 хв  10.05 2 г  22 хв 
Созань 10.11 1 хв  10.12 2 г  29 хв 
Старий Самбір 10.17 1 хв  10.18 2 г  35 хв 
Терешів Спас 10.24 1 хв  10.25 2 г  42 хв 
Бусовисько 10.30 1 хв  10.31 2 г  48 хв 
Верхній Лужок 10.34 1 хв  10.35 2 г  52 хв 
Стрілки 10.40 1 хв  10.41 2 г  58 хв 
Лопушанка 10.45 1 хв  10.46 3 г  3 хв 
Ясениця 10.53 1 хв  10.54 3 г  11 хв 
Розлуч 11.00 1 хв  11.01 3 г  18 хв 
Волосянка 11.04 1 хв  11.05 3 г  22 хв 
Бойківська 11.09 1 хв  11.10 3 г  27 хв 
123 Км 11.13 1 хв  11.14 3 г  31 хв 
Явора 11.19 1 хв  11.20 3 г  37 хв 
Турка 11.27 1 хв  11.28 3 г  45 хв 
Нижня Яблунька 11.32 1 хв  11.33 3 г  50 хв 
Яблонка 11.38 1 хв  11.39 3 г  56 хв 
Турочки 11.44 1 хв  11.45 4 г  2 хв 
Соколики 11.52 1 хв  11.53 4 г  10 хв 
Бенькове 12.00 1 хв  12.01 4 г  18 хв 
Сянки 12.09 4 г  27 хв 

У розкладі поїзда 6019 Львів — Сянки можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829
Березень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031