У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6019 Львів — Сянки Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6019 сполученням Львів - Сянки відправляється зі станції Львів о 07.15 і прибуває на станцію Сянки о 12.04 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 49 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 40 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 47 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 2 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Містки, Хишевичі, Новосілки, Калинів, Ваньковичі, Терешів Спас, Лопушанка, Бойківська, Нижня Яблунька, Бенькове.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Львів 07.15
Скнилів 07.25 3 хв  07.28 10 хв 
Оброшин 07.36 2 хв  07.38 21 хв 
Ставчани 07.47 3 хв  07.50 32 хв 
Містки 07.55 1 хв  07.56 40 хв 
Любень-Великий 08.04 6 хв  08.10 49 хв 
Порічне 08.15 1 хв  08.16 1 г 
Комарно 08.25 10 хв  08.35 1 г  10 хв 
Хишевичі 08.41 1 хв  08.42 1 г  26 хв 
Коропуж 08.47 1 хв  08.48 1 г  32 хв 
39 Км 08.54 1 хв  08.55 1 г  39 хв 
Рудки 08.58 1 хв  08.59 1 г  43 хв 
Новосілки 09.02 1 хв  09.03 1 г  47 хв 
Хлопчиці 09.06 1 хв  09.07 1 г  51 хв 
Луки 09.10 1 хв  09.11 1 г  55 хв 
Конюшки 09.14 1 хв  09.15 1 г  59 хв 
Калинів 09.22 1 хв  09.23 2 г  7 хв 
63 Км 09.31 1 хв  09.32 2 г  16 хв 
Самбір 09.38 4 хв  09.42 2 г  23 хв 
Стрілковичі 09.50 1 хв  09.51 2 г  35 хв 
Ваньковичі 09.56 1 хв  09.57 2 г  41 хв 
Турчиновичі 10.00 1 хв  10.01 2 г  45 хв 
Созань 10.07 1 хв  10.08 2 г  52 хв 
Старий Самбір 10.13 1 хв  10.14 2 г  58 хв 
Терешів Спас 10.20 1 хв  10.21 3 г  5 хв 
Бусовисько 10.26 1 хв  10.27 3 г  11 хв 
Верхній Лужок 10.30 1 хв  10.31 3 г  15 хв 
Стрілки 10.36 1 хв  10.37 3 г  21 хв 
Лопушанка 10.41 1 хв  10.42 3 г  26 хв 
Ясениця 10.49 1 хв  10.50 3 г  34 хв 
Розлуч 10.56 1 хв  10.57 3 г  41 хв 
Волосянка 11.00 1 хв  11.01 3 г  45 хв 
Бойківська 11.05 1 хв  11.06 3 г  50 хв 
123 Км 11.09 1 хв  11.10 3 г  54 хв 
Явора 11.14 1 хв  11.15 3 г  59 хв 
Турка 11.22 1 хв  11.23 4 г  7 хв 
Нижня Яблунька 11.27 1 хв  11.28 4 г  12 хв 
Яблонка 11.32 1 хв  11.33 4 г  17 хв 
Турочки 11.39 1 хв  11.40 4 г  24 хв 
Соколики 11.47 1 хв  11.48 4 г  32 хв 
Бенькове 11.55 1 хв  11.56 4 г  40 хв 
Сянки 12.04 4 г  49 хв 

У розкладі поїзда 6019 Львів — Сянки можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031