У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6020-6010 Фенольна — Красний Лиман Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6020-6010 сполученням Фенольна - Красний Лиман відправляється зі станції Фенольна о 19.10 і прибуває на станцію Красний Лиман о 22.06 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 56 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 27 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 29 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Кривий Торець, 6 Км, Костянтинівка, Кіндратівка, Дружківка, Краматорськ, Шпичкине, Слов'янськ, Імені Кожушка, Слов'янський курорт, Придонецька, 10 Км, Брусин.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Зупинка за вимогою по ЗП
з 2019-07-18 по 2019-07-22: 14,15,16,17,18.07.19 змінено розклад руху поїздів: п/п 6010 ст. Слов'янськ +10 хв (21.25) , ст. Кожушко +10 хв (21.31/21.32), ст. Славкурорт +10 хв (21.42/21.43), ст. Придонецька +10 хв (21.51/21.52), ст. Брусин +10 хв (22.03/22.04), ст. Лиман +10 хв (22.16) ; п/п 6020 ст. Краматорськ +15 хв (20.51/20.52), ст. Шпічкине +15 хв (20.59/21.00) ст. Слов'янськ +15 хв (21.15); п/п 6250 ст. Краматорськ +15 хв (23.32/23.34), ст. Шпічкине +15 хв (23.41/23.42), ст. Слов'янськ +15 хв (23.57); п/п 6244 ст. Краматорськ +15 хв (19.41/19.42), ст. Шпічкине +15 хв (19.49/19.50), ст. Слов'янськ +15 хв (20.05); п/п 6247 ст. Краматорськ +26 хв (19.43), ст. Дружківка +26 хв (20.02/20.03), ст. Кіндратівка +26 хв (20.12/20.13), ст. Костянтинівка +26 хв (20.28/20.30), ст. Фенольна +26 хв (21.08) 5,8,9,10,11,12.07.19 змінено розклад руху поїздів: п/п 6234 ст. Слов'янськ +5 хв (6.45) , ст. Кожушко +5 хв (6.51/6.52), ст. Славкурорт +5 хв (7.02/7.03), ст. Придонецька +5 хв (7.11/7.12), ст. Брусин +5 хв (7.23/7.24), ст. Лиман +5 хв (7.36); п/п 6018 ст. Кiндратiвка +10 хв (5.36/5.37), ст. Дружківка +10 хв (5.45/5.46), ст. Краматорськ +10 хв (6.05/6.07), ст. Шпічкине +10 хв (6.14/6.15), ст. Слов'янськ +10 хв (6.30); п/п 6022 ст. Кiндратiвка +10 хв (6.29/6.30), ст. Дружківка +10 хв (6.38/6.39), ст. Краматорськ +10 хв (6.58/7.00), ст. Шпічкине +10 хв (7.07/7.08), ст. Слов'янськ +10 хв (07.23); 15,16,17,18,19.07.19 змінено розклад руху поїздів: п/п 6018 ст. Краматорськ +15 хв (6.10/6.12), ст. Шпічкине +15 хв (6.19/6.20), ст. Слов'янськ +15 хв (6.35); п/п 6234 ст. Слов’янськ +10 хв (06.50) , ст. Кожушко +10 хв (06.56/06.57), ст. Славкурорт +10хв (07.07/07.08), ст. Придонецька +10 хв (07.16/07.17), ст. Брусін +10 хв (07.28/07.29), ст.Лиман +10 хв (07.41); п/п 6022 ст. Краматорськ +15 хв (7.03/7.05), ст. Шпічкине +15 хв (7.12/7.13),ст. Слов'янськ +15 хв (7.28); п/п 6021 ст. Краматорськ +28 хв (7

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Фенольна 19.10
Кривий Торець 19.27 1 хв  19.28 17 хв 
6 Км 19.40 2 хв  19.42 30 хв 
Костянтинівка 19.52 2 хв  19.54 42 хв 
Кіндратівка 20.07 1 хв  20.08 57 хв 
Дружківка 20.16 1 хв  20.17 1 г  6 хв 
Краматорськ 20.36 1 хв  20.37 1 г  26 хв 
Шпичкине 20.44 1 хв  20.45 1 г  34 хв 
Слов'янськ 21.00 15 хв  21.15 1 г  50 хв 
Імені Кожушка 21.21 1 хв  21.22 2 г  11 хв 
Слов'янський курорт 21.32 1 хв  21.33 2 г  22 хв 
Придонецька 21.41 1 хв  21.42 2 г  31 хв 
10 Км 21.48 1 хв  21.49 2 г  38 хв 
Брусин 21.53 1 хв  21.54 2 г  43 хв 
Красний Лиман 22.06 2 г  56 хв 

У розкладі поїзда 6020-6010 Фенольна — Красний Лиман можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031