У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6020-6010 Фенольна — Красний Лиман Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6020-6010 сполученням Фенольна - Красний Лиман відправляється зі станції Фенольна о 19.10 і прибуває на станцію Красний Лиман о 22.16 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 6 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 27 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 39 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Кривий Торець, 6 Км, Костянтинівка, Кіндратівка, Дружківка, Краматорськ, Шпичкине, Слов'янськ, Імені Кожушка, Слов'янський курорт, Придонецька, 10 Км, Брусин.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Фенольна 19.10
Кривий Торець 19.27 1 хв  19.28 17 хв 
6 Км 19.40 2 хв  19.42 30 хв 
Костянтинівка 19.52 12 хв  20.04 42 хв 
Кіндратівка 20.17 1 хв  20.18 1 г  7 хв 
Дружківка 20.26 1 хв  20.27 1 г  16 хв 
Краматорськ 20.46 1 хв  20.47 1 г  36 хв 
Шпичкине 20.54 1 хв  20.55 1 г  44 хв 
Слов'янськ 21.10 15 хв  21.25 2 г 
Імені Кожушка 21.31 1 хв  21.32 2 г  21 хв 
Слов'янський курорт 21.42 1 хв  21.43 2 г  32 хв 
Придонецька 21.51 1 хв  21.52 2 г  41 хв 
10 Км 21.58 1 хв  21.59 2 г  48 хв 
Брусин 22.03 1 хв  22.04 2 г  53 хв 
Красний Лиман 22.16 3 г  6 хв 

У розкладі поїзда 6020-6010 Фенольна — Красний Лиман можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції