У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6020 Сянки — Львів Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6020 сполученням Сянки - Львів відправляється зі станції Сянки о 12.24 і прибуває на станцію Львів о 16.57 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 33 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 40 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 38 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 55 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Яблонка, 123 Км, Ясениця, Бусовисько, Турчиновичі, 63 Км, Хлопчиці, Коропуж, Любень-Великий, Скнилів.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Сянки 12.24
Бенькове 12.29 1 хв  12.30 5 хв 
Соколики 12.38 1 хв  12.39 14 хв 
Турочки 12.46 1 хв  12.47 22 хв 
Яблонка 12.54 1 хв  12.55 30 хв 
Нижня Яблунька 12.59 1 хв  13.00 35 хв 
Турка 13.06 4 хв  13.10 42 хв 
Явора 13.17 1 хв  13.18 53 хв 
123 Км 13.22 1 хв  13.23 58 хв 
Бойківська 13.27 1 хв  13.28 1 г  3 хв 
Волосянка 13.32 1 хв  13.33 1 г  8 хв 
Розлуч 13.36 1 хв  13.37 1 г  12 хв 
Ясениця 13.45 2 хв  13.47 1 г  21 хв 
Лопушанка 13.53 1 хв  13.54 1 г  29 хв 
Стрілки 14.00 2 хв  14.02 1 г  36 хв 
Верхній Лужок 14.07 1 хв  14.08 1 г  43 хв 
Бусовисько 14.11 1 хв  14.12 1 г  47 хв 
Терешів Спас 14.17 1 хв  14.18 1 г  53 хв 
Старий Самбір 14.25 2 хв  14.27 2 г  1 хв 
Созань 14.31 1 хв  14.32 2 г  7 хв 
Турчиновичі 14.38 1 хв  14.39 2 г  14 хв 
Ваньковичі 14.44 9 хв  14.53 2 г  20 хв 
Стрілковичі 14.57 1 хв  14.58 2 г  33 хв 
Самбір 15.07 2 хв  15.09 2 г  43 хв 
63 Км 15.14 1 хв  15.15 2 г  50 хв 
Калинів 15.23 1 хв  15.24 2 г  59 хв 
Конюшки 15.29 1 хв  15.30 3 г  5 хв 
Луки 15.33 1 хв  15.34 3 г  9 хв 
Хлопчиці 15.37 1 хв  15.38 3 г  13 хв 
Новосілки 15.41 1 хв  15.42 3 г  17 хв 
Рудки 15.46 1 хв  15.47 3 г  22 хв 
39 Км 15.50 1 хв  15.51 3 г  26 хв 
Коропуж 15.57 1 хв  15.58 3 г  33 хв 
Хишевичі 16.02 1 хв  16.03 3 г  38 хв 
Комарно 16.09 1 хв  16.10 3 г  45 хв 
Порічне 16.14 1 хв  16.15 3 г  50 хв 
Любень-Великий 16.19 1 хв  16.20 3 г  55 хв 
Містки 16.26 1 хв  16.27 4 г  2 хв 
Ставчани 16.31 1 хв  16.32 4 г  7 хв 
Оброшин 16.39 1 хв  16.40 4 г  15 хв 
Скнилів 16.46 1 хв  16.47 4 г  22 хв 
Львів 16.57 4 г  33 хв 

У розкладі поїзда 6020 Сянки — Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30