У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6020 Сянки — Львів Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6020 сполученням Сянки - Львів відправляється зі станції Сянки о 12.24 і прибуває на станцію Львів о 16.57 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 33 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 40 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 38 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 55 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Яблонка, 123 Км, Ясениця, Бусовисько, Турчиновичі, 63 Км, Хлопчиці, Коропуж, Любень-Великий, Скнилів.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Сянки 12.24
Бенькове 12.29 1 хв  12.30 5 хв 
Соколики 12.38 1 хв  12.39 14 хв 
Турочки 12.46 1 хв  12.47 22 хв 
Яблонка 12.54 1 хв  12.55 30 хв 
Нижня Яблунька 12.59 1 хв  13.00 35 хв 
Турка 13.06 4 хв  13.10 42 хв 
Явора 13.17 1 хв  13.18 53 хв 
123 Км 13.22 1 хв  13.23 58 хв 
Бойківська 13.27 1 хв  13.28 1 г  3 хв 
Волосянка 13.32 1 хв  13.33 1 г  8 хв 
Розлуч 13.36 1 хв  13.37 1 г  12 хв 
Ясениця 13.45 2 хв  13.47 1 г  21 хв 
Лопушанка 13.53 1 хв  13.54 1 г  29 хв 
Стрілки 14.00 2 хв  14.02 1 г  36 хв 
Верхній Лужок 14.07 1 хв  14.08 1 г  43 хв 
Бусовисько 14.11 1 хв  14.12 1 г  47 хв 
Терешів Спас 14.17 1 хв  14.18 1 г  53 хв 
Старий Самбір 14.25 2 хв  14.27 2 г  1 хв 
Созань 14.31 1 хв  14.32 2 г  7 хв 
Турчиновичі 14.38 1 хв  14.39 2 г  14 хв 
Ваньковичі 14.44 9 хв  14.53 2 г  20 хв 
Стрілковичі 14.57 1 хв  14.58 2 г  33 хв 
Самбір 15.07 2 хв  15.09 2 г  43 хв 
63 Км 15.14 1 хв  15.15 2 г  50 хв 
Калинів 15.23 1 хв  15.24 2 г  59 хв 
Конюшки 15.29 1 хв  15.30 3 г  5 хв 
Луки 15.33 1 хв  15.34 3 г  9 хв 
Хлопчиці 15.37 1 хв  15.38 3 г  13 хв 
Новосілки 15.41 1 хв  15.42 3 г  17 хв 
Рудки 15.46 1 хв  15.47 3 г  22 хв 
39 Км 15.50 1 хв  15.51 3 г  26 хв 
Коропуж 15.57 1 хв  15.58 3 г  33 хв 
Хишевичі 16.02 1 хв  16.03 3 г  38 хв 
Комарно 16.09 1 хв  16.10 3 г  45 хв 
Порічне 16.14 1 хв  16.15 3 г  50 хв 
Любень-Великий 16.19 1 хв  16.20 3 г  55 хв 
Містки 16.26 1 хв  16.27 4 г  2 хв 
Ставчани 16.31 1 хв  16.32 4 г  7 хв 
Оброшин 16.39 1 хв  16.40 4 г  15 хв 
Скнилів 16.46 1 хв  16.47 4 г  22 хв 
Львів 16.57 4 г  33 хв 

У розкладі поїзда 6020 Сянки — Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Жовтень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930