У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6021 Козача Лопань — Харків-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6021 сполученням Козача Лопань - Харків-Пас. відправляється зі станції Козача Лопань о 14.23 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 15.30 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 7 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 12 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 52 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 15 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Нова Козача, Цупівка, Прудянка, Слатине, Безруківка, Нові Дергачі, Дергачі, Моторна, Лозовенька, Підміська, Північний пост, Південний Пост.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

05/08 ДР.
з 2019-08-04 по 2019-08-31: е/п6021 К-Лопань-Х-Пасс 05/08 ДР.

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Козача Лопань 14.23
Нова Козача 14.27 1 хв  14.28 4 хв 
Цупівка 14.32 1 хв  14.33 9 хв 
Прудянка 14.37 1 хв  14.38 14 хв 
Слатине 14.42 1 хв  14.43 19 хв 
Безруківка 14.49 1 хв  14.50 26 хв 
Нові Дергачі 14.56 1 хв  14.57 33 хв 
Дергачі 15.00 4 хв  15.04 37 хв 
Моторна 15.07 1 хв  15.08 44 хв 
Лозовенька 15.11 1 хв  15.12 48 хв 
Підміська 15.14 1 хв  15.15 51 хв 
Північний пост 15.18 1 хв  15.19 55 хв 
Південний Пост 15.22 1 хв  15.23 59 хв 
Харків-Пас. 15.30 1 г  7 хв 

У розкладі поїзда 6021 Козача Лопань — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30