У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6021 Київ-Пас. — Фастів-1 Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6021 сполученням Київ-Пас. - Фастів-1 відправляється зі станції Київ-Пас. о 16.47 і прибуває на станцію Фастів-1 о 18.06 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 19 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 14 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 5 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 14 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Караваєві Дачі, Київ-Волинський, Вишневе, Тарасівка, Боярка, Шляхова, Глеваха, Васильків-1, Корчі, Мотовилівка, Білки, Півні, Вишняки, Снітинка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 16.47
Караваєві Дачі 16.53 1 хв  16.54 6 хв 
Київ-Волинський 16.58 1 хв  16.59 11 хв 
Вишневе 17.05 1 хв  17.06 18 хв 
Тарасівка 17.11 1 хв  17.12 24 хв 
Боярка 17.16 1 хв  17.17 29 хв 
Шляхова 17.23 1 хв  17.23 36 хв 
Глеваха 17.26 1 хв  17.27 39 хв 
Васильків-1 17.32 1 хв  17.33 45 хв 
Корчі 17.39 1 хв  17.39 52 хв 
Мотовилівка 17.42 1 хв  17.43 55 хв 
Білки 17.47 1 хв  17.47 1 г 
Півні 17.49 1 хв  17.50 1 г  2 хв 
Вишняки 17.53 1 хв  17.53 1 г  6 хв 
Снітинка 18.00 1 хв  18.00 1 г  13 хв 
Фастів-1 18.06 1 г  19 хв 

У розкладі поїзда 6021 Київ-Пас. — Фастів-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031