У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6021 Львів — Сянки Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6021 сполученням Львів - Сянки відправляється зі станції Львів о 09.25 і прибуває на станцію Сянки о 13.50 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 25 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 41 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 34 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 51 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Містки, Хишевичі, Новосілки, Калинів, Ваньковичі, Старий Самбір, Стрілки, Волосянка, Турка, Соколики.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Львів 09.25
Скнилів 09.35 2 хв  09.37 10 хв 
Оброшин 09.43 1 хв  09.44 18 хв 
Ставчани 09.51 1 хв  09.52 26 хв 
Містки 09.56 1 хв  09.57 31 хв 
Любень-Великий 10.03 2 хв  10.05 38 хв 
Порічне 10.09 1 хв  10.10 44 хв 
Комарно 10.14 2 хв  10.16 49 хв 
Хишевичі 10.22 1 хв  10.23 57 хв 
Коропуж 10.28 1 хв  10.29 1 г  3 хв 
39 Км 10.34 1 хв  10.35 1 г  9 хв 
Рудки 10.39 1 хв  10.40 1 г  14 хв 
Новосілки 10.43 1 хв  10.44 1 г  18 хв 
Хлопчиці 10.47 1 хв  10.48 1 г  22 хв 
Луки 10.51 1 хв  10.52 1 г  26 хв 
Конюшки 10.55 1 хв  10.56 1 г  30 хв 
Калинів 11.03 1 хв  11.04 1 г  38 хв 
63 Км 11.11 1 хв  11.12 1 г  46 хв 
Самбір 11.18 2 хв  11.20 1 г  53 хв 
Стрілковичі 11.28 1 хв  11.29 2 г  3 хв 
Ваньковичі 11.34 1 хв  11.35 2 г  9 хв 
Турчиновичі 11.38 1 хв  11.39 2 г  13 хв 
83 Км 11.41 1 хв  11.42 2 г  16 хв 
Созань 11.45 1 хв  11.46 2 г  20 хв 
Старий Самбір 11.51 2 хв  11.53 2 г  26 хв 
Терешів Спас 11.58 1 хв  11.59 2 г  33 хв 
Бусовисько 12.03 1 хв  12.04 2 г  38 хв 
Верхній Лужок 12.08 1 хв  12.09 2 г  43 хв 
Стрілки 12.14 2 хв  12.16 2 г  49 хв 
Лопушанка 12.20 1 хв  12.21 2 г  55 хв 
Ясениця 12.28 2 хв  12.30 3 г  3 хв 
Розлуч 12.36 1 хв  12.37 3 г  11 хв 
Волосянка 12.40 1 хв  12.41 3 г  15 хв 
Бойківська 12.46 1 хв  12.47 3 г  21 хв 
123 Км 12.50 1 хв  12.51 3 г  25 хв 
Явора 12.55 1 хв  12.56 3 г  30 хв 
Турка 13.04 4 хв  13.08 3 г  39 хв 
Нижня Яблунька 13.13 1 хв  13.14 3 г  48 хв 
Яблонка 13.18 1 хв  13.19 3 г  53 хв 
Турочки 13.24 1 хв  13.25 3 г  59 хв 
Соколики 13.32 1 хв  13.33 4 г  7 хв 
Бенькове 13.40 1 хв  13.41 4 г  15 хв 
Сянки 13.50 4 г  25 хв 

У розкладі поїзда 6021 Львів — Сянки можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728