У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6021 Львів — Сянки Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6021 сполученням Львів - Сянки відправляється зі станції Львів о 09.25 і прибуває на станцію Сянки о 13.50 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 25 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 40 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 35 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 50 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Містки, Хишевичі, Новосілки, Калинів, Ваньковичі, Терешів Спас, Лопушанка, Бойківська, Нижня Яблунька, Бенькове.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Львів 09.25
Скнилів 09.35 2 хв  09.37 10 хв 
Оброшин 09.43 1 хв  09.44 18 хв 
Ставчани 09.51 1 хв  09.52 26 хв 
Містки 09.56 1 хв  09.57 31 хв 
Любень-Великий 10.03 2 хв  10.05 38 хв 
Порічне 10.09 1 хв  10.10 44 хв 
Комарно 10.14 2 хв  10.16 49 хв 
Хишевичі 10.22 1 хв  10.23 57 хв 
Коропуж 10.28 1 хв  10.29 1 г  3 хв 
39 Км 10.34 1 хв  10.35 1 г  9 хв 
Рудки 10.39 1 хв  10.40 1 г  14 хв 
Новосілки 10.43 1 хв  10.44 1 г  18 хв 
Хлопчиці 10.47 1 хв  10.48 1 г  22 хв 
Луки 10.51 1 хв  10.52 1 г  26 хв 
Конюшки 10.55 1 хв  10.56 1 г  30 хв 
Калинів 11.03 1 хв  11.04 1 г  38 хв 
63 Км 11.11 1 хв  11.12 1 г  46 хв 
Самбір 11.18 2 хв  11.20 1 г  53 хв 
Стрілковичі 11.28 1 хв  11.29 2 г  3 хв 
Ваньковичі 11.34 1 хв  11.35 2 г  9 хв 
Турчиновичі 11.38 1 хв  11.39 2 г  13 хв 
Созань 11.45 1 хв  11.46 2 г  20 хв 
Старий Самбір 11.51 2 хв  11.53 2 г  26 хв 
Терешів Спас 11.58 1 хв  11.59 2 г  33 хв 
Бусовисько 12.03 1 хв  12.04 2 г  38 хв 
Верхній Лужок 12.08 1 хв  12.09 2 г  43 хв 
Стрілки 12.14 2 хв  12.16 2 г  49 хв 
Лопушанка 12.20 1 хв  12.21 2 г  55 хв 
Ясениця 12.28 2 хв  12.30 3 г  3 хв 
Розлуч 12.36 1 хв  12.37 3 г  11 хв 
Волосянка 12.40 1 хв  12.41 3 г  15 хв 
Бойківська 12.46 1 хв  12.47 3 г  21 хв 
123 Км 12.50 1 хв  12.51 3 г  25 хв 
Явора 12.55 1 хв  12.56 3 г  30 хв 
Турка 13.04 4 хв  13.08 3 г  39 хв 
Нижня Яблунька 13.13 1 хв  13.14 3 г  48 хв 
Яблонка 13.18 1 хв  13.19 3 г  53 хв 
Турочки 13.24 1 хв  13.25 3 г  59 хв 
Соколики 13.32 1 хв  13.33 4 г  7 хв 
Бенькове 13.40 1 хв  13.41 4 г  15 хв 
Сянки 13.50 4 г  25 хв 

У розкладі поїзда 6021 Львів — Сянки можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30