У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6021/6022 Ясинувата-Пас. — Байрак Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6021/6022 сполученням Ясинувата-Пас. - Байрак відправляється зі станції Ясинувата-Пас. о 16.30 і прибуває на станцію Байрак о 18.22 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 52 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 10 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 41 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 11 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Ясинувата-Гірка, Ясинувата-Західна, 1118 Км, Макіївка-Пас., 1110 Км, Кринична, Шляхопровід, Пантелеймонівка, Горлівка, 6 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ясинувата-Пас. 16.30
Ясинувата-Гірка 16.32 1 хв  16.33 2 хв 
Ясинувата-Західна 16.36 1 хв  16.37 6 хв 
1118 Км 16.43 1 хв  16.44 13 хв 
Макіївка-Пас. 16.52 1 хв  16.53 22 хв 
1110 Км 16.57 1 хв  16.58 27 хв 
Кринична 17.03 1 хв  17.04 33 хв 
Шляхопровід 17.10 1 хв  17.11 40 хв 
Пантелеймонівка 17.22 1 хв  17.23 52 хв 
Горлівка 17.55 2 хв  17.57 1 г  25 хв 
6 Км 18.06 1 хв  18.07 1 г  36 хв 
Байрак 18.22 1 г  52 хв 

У розкладі поїзда 6021/6022 Ясинувата-Пас. — Байрак можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031