У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6022-6002 Фенольна — Ізюм Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6022-6002 сполученням Фенольна - Ізюм відправляється зі станції Фенольна о 05.22 і прибуває на станцію Ізюм о 10.24 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 5 г 2 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 19 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 42 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 20 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як 6 Км, Кіндратівка, Краматорськ, Слов'янськ, Слов'янський курорт, 10 Км, Красний Лиман, Святогірськ, Яхничів.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Фенольна 05.22
Кривий Торець 05.39 1 хв  05.40 17 хв 
6 Км 05.53 1 хв  05.54 31 хв 
Костянтинівка 06.04 2 хв  06.06 42 хв 
Кіндратівка 06.19 1 хв  06.20 57 хв 
Дружківка 06.28 1 хв  06.29 1 г  6 хв 
Краматорськ 06.48 2 хв  06.50 1 г  26 хв 
Шпичкине 06.57 1 хв  06.58 1 г  35 хв 
Слов'янськ 07.13 57 хв  08.10 1 г  51 хв 
Імені Кожушка 08.16 1 хв  08.17 2 г  54 хв 
Слов'янський курорт 08.27 1 хв  08.28 3 г  5 хв 
Придонецька 08.36 1 хв  08.37 3 г  14 хв 
10 Км 08.43 1 хв  08.44 3 г  21 хв 
Брусин 08.48 1 хв  08.49 3 г  26 хв 
Красний Лиман 09.01 4 хв  09.05 3 г  39 хв 
Форпостна 09.27 1 хв  09.28 4 г  5 хв 
Святогірськ 09.45 1 хв  09.46 4 г  23 хв 
Букине 10.05 1 хв  10.06 4 г  43 хв 
Яхничів 10.11 1 хв  10.12 4 г  49 хв 
Підгірки 10.15 1 хв  10.16 4 г  53 хв 
Ізюм 10.24 5 г  2 хв 

У розкладі поїзда 6022-6002 Фенольна — Ізюм можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції