У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6022-6002 Фенольна — Ізюм Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6022-6002 сполученням Фенольна - Ізюм відправляється зі станції Фенольна о 05.22 і прибуває на станцію Ізюм о 10.04 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 42 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 19 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 42 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 0 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як 6 Км, Кіндратівка, Краматорськ, Слов'янськ, Слов'янський курорт, 10 Км, Красний Лиман, Святогірськ, Яхничів.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Фенольна 05.22
Кривий Торець 05.39 1 хв  05.40 17 хв 
6 Км 05.53 1 хв  05.54 31 хв 
Костянтинівка 06.04 2 хв  06.06 42 хв 
Кіндратівка 06.19 1 хв  06.20 57 хв 
Дружківка 06.28 1 хв  06.29 1 г  6 хв 
Краматорськ 06.48 2 хв  06.50 1 г  26 хв 
Шпичкине 06.57 1 хв  06.58 1 г  35 хв 
Слов'янськ 07.13 37 хв  07.50 1 г  51 хв 
Імені Кожушка 07.56 1 хв  07.57 2 г  34 хв 
Слов'янський курорт 08.07 1 хв  08.08 2 г  45 хв 
Придонецька 08.16 1 хв  08.17 2 г  54 хв 
10 Км 08.23 1 хв  08.24 3 г  1 хв 
Брусин 08.28 1 хв  08.29 3 г  6 хв 
Красний Лиман 08.41 4 хв  08.45 3 г  19 хв 
Форпостна 09.07 1 хв  09.08 3 г  45 хв 
Святогірськ 09.25 1 хв  09.26 4 г  3 хв 
Букине 09.45 1 хв  09.46 4 г  23 хв 
Яхничів 09.51 1 хв  09.52 4 г  29 хв 
Підгірки 09.55 1 хв  09.56 4 г  33 хв 
Ізюм 10.04 4 г  42 хв 

У розкладі поїзда 6022-6002 Фенольна — Ізюм можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30