У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6022 Харків-Пас. — Козача Лопань Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6022 сполученням Харків-Пас. - Козача Лопань відправляється зі станції Харків-Пас. о 10.37 і прибуває на станцію Козача Лопань о 11.43 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 6 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 12 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 51 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 15 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Південний Пост, Північний пост, Підміська, Лозовенька, Моторна, Дергачі, Нові Дергачі, Безруківка, Слатине, Прудянка, Цупівка, Нова Козача.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

20/08 буде слідувати ДР. Прибуття ст. К.Лопань 11:53.
з 2019-08-13 по 2019-08-31: е/п6022 20/08 слідуе ДР,приб.ст.К-Лопань 11.53хв.

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 10.37
Південний Пост 10.43 1 хв  10.44 6 хв 
Північний пост 10.47 1 хв  10.48 10 хв 
Підміська 10.51 1 хв  10.52 14 хв 
Лозовенька 10.54 4 хв  10.58 17 хв 
Моторна 11.02 1 хв  11.03 25 хв 
Дергачі 11.06 1 хв  11.07 29 хв 
Нові Дергачі 11.10 1 хв  11.11 33 хв 
Безруківка 11.16 1 хв  11.17 39 хв 
Слатине 11.22 1 хв  11.23 45 хв 
Прудянка 11.28 1 хв  11.29 51 хв 
Цупівка 11.33 1 хв  11.34 56 хв 
Нова Козача 11.37 1 хв  11.38 1 г 
Козача Лопань 11.43 1 г  6 хв 

У розкладі поїзда 6022 Харків-Пас. — Козача Лопань можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30