У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6022 Кривий Ріг-Головний — Дніпро-Головний Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6022 сполученням Кривий Ріг-Головний - Дніпро-Головний відправляється зі станції Кривий Ріг-Головний о 10.14 і прибуває на станцію Дніпро-Головний о 13.55 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 41 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 26 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 13 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 28 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як 91 Км, 86 Км, 79 Км, Приворот, Спокій, Благословенна, Сорокопанівка, Божедарівка, Полівський, Верхньодніпровськ, Кам'янське-Пасажирське, Сухачівка, Горяїнове.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Кривий Ріг-Головний 10.14
93 Км 10.21 1 хв  10.22 7 хв 
91 Км 10.27 1 хв  10.28 13 хв 
Кривий Ріг-Сортувальний 10.31 3 хв  10.34 17 хв 
86 Км 10.38 1 хв  10.39 24 хв 
Пичугине 10.45 1 хв  10.46 31 хв 
79 Км 10.50 1 хв  10.51 36 хв 
77 Км 10.54 1 хв  10.55 40 хв 
Приворот 11.01 1 хв  11.02 47 хв 
Девладове 11.12 1 хв  11.13 58 хв 
Спокій 11.20 1 хв  11.21 1 г  6 хв 
Потоцьке 11.29 1 хв  11.30 1 г  15 хв 
Благословенна 11.37 1 хв  11.38 1 г  23 хв 
Милорадівка 11.42 1 хв  11.43 1 г  28 хв 
Сорокопанівка 11.50 1 хв  11.51 1 г  36 хв 
Кудашівка 11.58 1 хв  11.59 1 г  44 хв 
Божедарівка 12.12 1 хв  12.13 1 г  58 хв 
Адамівське 12.20 1 хв  12.21 2 г  6 хв 
Полівський 12.28 1 хв  12.29 2 г  14 хв 
Верхівцеве 12.38 1 хв  12.39 2 г  24 хв 
Верхньодніпровськ 12.53 1 хв  12.54 2 г  39 хв 
Воскобійня 13.02 1 хв  13.03 2 г  48 хв 
Кам'янське-Пасажирське 13.13 1 хв  13.14 2 г  59 хв 
Запоріжжя-Кам'янське 13.18 1 хв  13.19 3 г  4 хв 
Сухачівка 13.31 1 хв  13.32 3 г  17 хв 
Діївка 13.41 1 хв  13.42 3 г  27 хв 
Горяїнове 13.49 1 хв  13.50 3 г  35 хв 
Дніпро-Головний 13.55 3 г  41 хв 

У розкладі поїзда 6022 Кривий Ріг-Головний — Дніпро-Головний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Квітень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930