У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6022 Кривий Ріг-Головний — Дніпро-Головний Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6022 сполученням Кривий Ріг-Головний - Дніпро-Головний відправляється зі станції Кривий Ріг-Головний о 10.14 і прибуває на станцію Дніпро-Головний о 13.55 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 41 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 26 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 13 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 28 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як 91 Км, 86 Км, 79 Км, Приворот, Спокій, Благословенна, Сорокопанівка, Божедарівка, Полівський, Верхньодніпровськ, Кам'янське-Пасажирське, Сухачівка, Горяїнове.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад


з 2019-10-28 по 2019-11-29: 11/11 - 29/11 призначити з діючими зупинками та контролем проходженням по станціях наступним розкладом: ст.Сухачівка (13.41 - 13.42); ст.Діївка (13.51 - 13.52); ст.Горяїнове (13.59 - 14.00); ст.Дніпро Гол. 9приб. 14.05).

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Кривий Ріг-Головний 10.14
93 Км 10.21 1 хв  10.22 7 хв 
91 Км 10.27 1 хв  10.28 13 хв 
Кривий Ріг-Сортувальний 10.31 3 хв  10.34 17 хв 
86 Км 10.38 1 хв  10.39 24 хв 
Пичугине 10.45 1 хв  10.46 31 хв 
79 Км 10.50 1 хв  10.51 36 хв 
77 Км 10.54 1 хв  10.55 40 хв 
Приворот 11.01 1 хв  11.02 47 хв 
Девладове 11.12 1 хв  11.13 58 хв 
Спокій 11.20 1 хв  11.21 1 г  6 хв 
Потоцьке 11.29 1 хв  11.30 1 г  15 хв 
Благословенна 11.37 1 хв  11.38 1 г  23 хв 
Милорадівка 11.42 1 хв  11.43 1 г  28 хв 
Сорокопанівка 11.50 1 хв  11.51 1 г  36 хв 
Кудашівка 11.58 1 хв  11.59 1 г  44 хв 
Божедарівка 12.12 1 хв  12.13 1 г  58 хв 
Адамівське 12.20 1 хв  12.21 2 г  6 хв 
Полівський 12.28 1 хв  12.29 2 г  14 хв 
Верхівцеве 12.38 1 хв  12.39 2 г  24 хв 
Верхньодніпровськ 12.53 1 хв  12.54 2 г  39 хв 
Воскобійня 13.02 1 хв  13.03 2 г  48 хв 
Кам'янське-Пасажирське 13.13 1 хв  13.14 2 г  59 хв 
Запоріжжя-Кам'янське 13.18 1 хв  13.19 3 г  4 хв 
Сухачівка 13.31 1 хв  13.32 3 г  17 хв 
Діївка 13.41 1 хв  13.42 3 г  27 хв 
Горяїнове 13.49 1 хв  13.50 3 г  35 хв 
Дніпро-Головний 13.55 3 г  41 хв 

У розкладі поїзда 6022 Кривий Ріг-Головний — Дніпро-Головний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031