У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6023-6211 Київ-Пас. — Козятин-1 Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6023-6211 сполученням Київ-Пас. - Козятин-1 відправляється зі станції Київ-Пас. о 17.17 і прибуває на станцію Козятин-1 о 20.37 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 20 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 30 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 38 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 42 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Вишневе, Малютянка, 888 Км, Мотовилівка, Вишняки, Фастів-1, Чернявка, Харліївка, Чорнорудка, Сестринівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 17.17
Караваєві Дачі 17.23 1 хв  17.24 6 хв 
Київ-Волинський 17.28 1 хв  17.29 11 хв 
Вишневе 17.35 1 хв  17.36 18 хв 
Тарасівка 17.41 1 хв  17.42 24 хв 
Боярка 17.46 1 хв  17.47 29 хв 
Малютянка 17.50 1 хв  17.51 33 хв 
Шляхова 17.53 1 хв  17.54 36 хв 
Глеваха 17.56 1 хв  17.57 39 хв 
888 Км 18.00 1 хв  18.00 43 хв 
Васильків-1 18.03 1 хв  18.04 46 хв 
Корчі 18.10 1 хв  18.10 53 хв 
Мотовилівка 18.14 1 хв  18.15 57 хв 
Білки 18.19 1 хв  18.19 1 г  2 хв 
Півні 18.22 1 хв  18.22 1 г  5 хв 
Вишняки 18.25 1 хв  18.26 1 г  8 хв 
Сорочий Брід 18.28 1 хв  18.29 1 г  11 хв 
Снітинка 18.33 1 хв  18.33 1 г  16 хв 
Фастів-1 18.39 13 хв  18.52 1 г  22 хв 
Триліси 19.05 1 хв  19.06 1 г  48 хв 
Кожанка 19.13 1 хв  19.14 1 г  56 хв 
Чернявка 19.21 1 хв  19.22 2 г  4 хв 
Саверці 19.27 1 хв  19.28 2 г  10 хв 
Попільня 19.34 1 хв  19.35 2 г  17 хв 
Харліївка 19.42 1 хв  19.43 2 г  25 хв 
Брівки 19.52 1 хв  19.53 2 г  35 хв 
Вчорайше 20.00 1 хв  20.01 2 г  43 хв 
Чорнорудка 20.08 1 хв  20.09 2 г  51 хв 
Білосілля 20.13 1 хв  20.14 2 г  56 хв 
Вернигородок 20.18 1 хв  20.19 3 г  1 хв 
Сестринівка 20.25 1 хв  20.26 3 г  8 хв 
Козятин-1 20.37 3 г  20 хв 

У розкладі поїзда 6023-6211 Київ-Пас. — Козятин-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30