У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6023 Львів — Сянки Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6023 сполученням Львів - Сянки відправляється зі станції Львів о 12.38 і прибуває на станцію Сянки о 17.05 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 27 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 40 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 40 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 47 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Містки, Хишевичі, Новосілки, Калинів, Ваньковичі, Терешів Спас, Лопушанка, Бойківська, Нижня Яблунька, Бенькове.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад


з 2019-08-07 по 2019-12-14: продовжується курсування з 11.08.2019 по 1, 3, 5 днях тижня

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Львів 12.38
Скнилів 12.48 1 хв  12.49 10 хв 
Оброшин 12.55 1 хв  12.56 17 хв 
Ставчани 13.03 1 хв  13.04 25 хв 
Містки 13.08 1 хв  13.09 30 хв 
Любень-Великий 13.15 2 хв  13.17 37 хв 
Порічне 13.21 1 хв  13.22 43 хв 
Комарно 13.26 2 хв  13.28 48 хв 
Хишевичі 13.34 1 хв  13.35 56 хв 
Коропуж 13.39 1 хв  13.40 1 г  1 хв 
39 Км 13.46 1 хв  13.47 1 г  8 хв 
Рудки 13.50 2 хв  13.52 1 г  12 хв 
Новосілки 13.55 1 хв  13.56 1 г  17 хв 
Хлопчиці 13.59 1 хв  14.00 1 г  21 хв 
Луки 14.03 1 хв  14.04 1 г  25 хв 
Конюшки 14.07 1 хв  14.08 1 г  29 хв 
Калинів 14.15 1 хв  14.16 1 г  37 хв 
63 Км 14.24 1 хв  14.25 1 г  46 хв 
Самбір 14.31 2 хв  14.33 1 г  53 хв 
Стрілковичі 14.41 1 хв  14.42 2 г  3 хв 
Ваньковичі 14.48 1 хв  14.49 2 г  10 хв 
Турчиновичі 14.53 1 хв  14.54 2 г  15 хв 
Созань 15.01 1 хв  15.02 2 г  23 хв 
Старий Самбір 15.07 1 хв  15.08 2 г  29 хв 
Терешів Спас 15.14 1 хв  15.15 2 г  36 хв 
Бусовисько 15.20 1 хв  15.21 2 г  42 хв 
Верхній Лужок 15.24 1 хв  15.25 2 г  46 хв 
Стрілки 15.31 1 хв  15.32 2 г  53 хв 
Лопушанка 15.36 1 хв  15.37 2 г  58 хв 
Ясениця 15.44 1 хв  15.45 3 г  6 хв 
Розлуч 15.51 1 хв  15.52 3 г  13 хв 
Волосянка 15.55 1 хв  15.56 3 г  17 хв 
Бойківська 16.00 4 хв  16.04 3 г  22 хв 
123 Км 16.08 1 хв  16.09 3 г  30 хв 
Явора 16.15 1 хв  16.16 3 г  37 хв 
Турка 16.24 1 хв  16.25 3 г  46 хв 
Нижня Яблунька 16.30 1 хв  16.31 3 г  52 хв 
Яблонка 16.36 1 хв  16.37 3 г  58 хв 
Турочки 16.42 1 хв  16.43 4 г  4 хв 
Соколики 16.50 1 хв  16.51 4 г  12 хв 
Бенькове 16.58 1 хв  16.59 4 г  20 хв 
Сянки 17.05 4 г  27 хв 

У розкладі поїзда 6023 Львів — Сянки можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30