У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6024-6004 Фенольна — Святогірськ Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6024-6004 сполученням Фенольна - Святогірськ відправляється зі станції Фенольна о 16.30 і прибуває на станцію Святогірськ о 21.10 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 40 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 15 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 7 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 33 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Кривий Торець, 6 Км, Костянтинівка, Кіндратівка, Дружківка, Краматорськ, Шпичкине, Слов'янськ, Імені Кожушка, Слов'янський курорт, Придонецька, 10 Км, Брусин, Красний Лиман, Форпостна.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Фенольна 16.30
Кривий Торець 16.47 1 хв  16.48 17 хв 
6 Км 17.01 1 хв  17.02 31 хв 
Костянтинівка 17.12 2 хв  17.14 42 хв 
Кіндратівка 17.27 1 хв  17.28 57 хв 
Дружківка 17.36 1 хв  17.37 1 г  6 хв 
Краматорськ 17.56 1 хв  17.57 1 г  26 хв 
Шпичкине 18.04 1 хв  18.05 1 г  34 хв 
Слов'янськ 18.20 20 хв  18.40 1 г  50 хв 
Імені Кожушка 18.46 1 хв  18.47 2 г  16 хв 
Слов'янський курорт 18.57 1 хв  18.58 2 г  27 хв 
Придонецька 19.06 1 хв  19.07 2 г  36 хв 
10 Км 19.13 1 хв  19.14 2 г  43 хв 
Брусин 19.18 1 хв  19.19 2 г  48 хв 
Красний Лиман 19.31 59 хв  20.30 3 г  1 хв 
Форпостна 20.52 1 хв  20.53 4 г  22 хв 
Святогірськ 21.10 4 г  40 хв 

У розкладі поїзда 6024-6004 Фенольна — Святогірськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Жовтень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031