У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6024 Харків-Пас. — Козача Лопань Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6024 сполученням Харків-Пас. - Козача Лопань відправляється зі станції Харків-Пас. о 12.14 і прибуває на станцію Козача Лопань о 13.20 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 6 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 12 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 51 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 15 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Південний Пост, Північний пост, Підміська, Лозовенька, Моторна, Дергачі, Нові Дергачі, Безруківка, Слатине, Прудянка, Цупівка, Нова Козача.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

01,05/08 відмінено
з 2019-07-31 по 2019-08-31: е/п № 6024 Харків-Пас - К.Лопань 01,05/08 відмінено

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 12.14
Південний Пост 12.20 1 хв  12.21 6 хв 
Північний пост 12.24 1 хв  12.25 10 хв 
Підміська 12.28 1 хв  12.29 14 хв 
Лозовенька 12.31 4 хв  12.35 17 хв 
Моторна 12.39 1 хв  12.40 25 хв 
Дергачі 12.43 1 хв  12.44 29 хв 
Нові Дергачі 12.47 1 хв  12.48 33 хв 
Безруківка 12.53 1 хв  12.54 39 хв 
Слатине 12.59 1 хв  13.00 45 хв 
Прудянка 13.05 1 хв  13.06 51 хв 
Цупівка 13.10 1 хв  13.11 56 хв 
Нова Козача 13.14 1 хв  13.15 1 г 
Козача Лопань 13.20 1 г  6 хв 

У розкладі поїзда 6024 Харків-Пас. — Козача Лопань можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30