У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6024 Сянки — Львів Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6024 сполученням Сянки - Львів відправляється зі станції Сянки о 17.36 і прибуває на станцію Львів о 22.35 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 59 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 40 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 49 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 10 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Яблонка, 123 Км, Ясениця, Бусовисько, Турчиновичі, 63 Км, Хлопчиці, Коропуж, Любень-Великий, Скнилів.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Сянки 17.36
Бенькове 17.41 1 хв  17.42 5 хв 
Соколики 17.50 1 хв  17.51 14 хв 
Турочки 17.58 1 хв  17.59 22 хв 
Яблонка 18.05 1 хв  18.06 29 хв 
Нижня Яблунька 18.10 1 хв  18.11 34 хв 
Турка 18.16 2 хв  18.18 40 хв 
Явора 18.26 1 хв  18.27 50 хв 
123 Км 18.31 1 хв  18.32 55 хв 
Бойківська 18.36 1 хв  18.37 1 г 
Волосянка 18.41 1 хв  18.42 1 г  5 хв 
Розлуч 18.45 1 хв  18.46 1 г  9 хв 
Ясениця 18.53 1 хв  18.54 1 г  17 хв 
Лопушанка 19.00 1 хв  19.01 1 г  24 хв 
Стрілки 19.06 1 хв  19.07 1 г  30 хв 
Верхній Лужок 19.12 1 хв  19.13 1 г  36 хв 
Бусовисько 19.16 1 хв  19.17 1 г  40 хв 
Терешів Спас 19.22 1 хв  19.23 1 г  46 хв 
Старий Самбір 19.29 1 хв  19.30 1 г  53 хв 
Созань 19.34 1 хв  19.35 1 г  58 хв 
Турчиновичі 19.41 1 хв  19.42 2 г  5 хв 
Ваньковичі 19.46 1 хв  19.47 2 г  10 хв 
Стрілковичі 19.51 1 хв  19.52 2 г  15 хв 
Самбір 20.00 12 хв  20.12 2 г  24 хв 
63 Км 20.18 1 хв  20.19 2 г  42 хв 
Калинів 20.27 1 хв  20.28 2 г  51 хв 
Конюшки 20.32 1 хв  20.33 2 г  56 хв 
Луки 20.36 1 хв  20.37 3 г 
Хлопчиці 20.40 1 хв  20.41 3 г  4 хв 
Новосілки 20.45 1 хв  20.46 3 г  9 хв 
Рудки 20.51 1 хв  20.52 3 г  15 хв 
39 Км 20.55 1 хв  20.56 3 г  19 хв 
Коропуж 21.04 1 хв  21.05 3 г  28 хв 
Хишевичі 21.10 1 хв  21.11 3 г  34 хв 
Комарно 21.19 6 хв  21.25 3 г  43 хв 
Порічне 21.30 1 хв  21.31 3 г  54 хв 
Любень-Великий 21.38 6 хв  21.44 4 г  2 хв 
Містки 21.51 1 хв  21.52 4 г  15 хв 
Ставчани 21.58 3 хв  22.01 4 г  22 хв 
Оброшин 22.11 7 хв  22.18 4 г  35 хв 
Скнилів 22.24 1 хв  22.25 4 г  48 хв 
Львів 22.35 4 г  59 хв 

У розкладі поїзда 6024 Сянки — Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції