У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6024 Сянки — Львів Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6024 сполученням Сянки - Львів відправляється зі станції Сянки о 17.30 і прибуває на станцію Львів о 22.35 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 5 г 5 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 40 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 49 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 16 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Яблонка, 123 Км, Ясениця, Бусовисько, Турчиновичі, 63 Км, Хлопчиці, Коропуж, Любень-Великий, Скнилів.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад


з 2019-10-03 по 2019-12-04: призначається курсування з 07.10.2019 по 30.11.2019 по 1, 2, 3, 4, 5 днях тижня

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Сянки 17.30
Бенькове 17.35 1 хв  17.36 5 хв 
Соколики 17.44 1 хв  17.45 14 хв 
Турочки 17.51 1 хв  17.52 21 хв 
Яблонка 17.59 1 хв  18.00 29 хв 
Нижня Яблунька 18.04 1 хв  18.05 34 хв 
Турка 18.10 2 хв  18.12 40 хв 
Явора 18.20 1 хв  18.21 50 хв 
123 Км 18.25 1 хв  18.26 55 хв 
Бойківська 18.30 1 хв  18.31 1 г 
Волосянка 18.35 1 хв  18.36 1 г  5 хв 
Розлуч 18.39 1 хв  18.40 1 г  9 хв 
Ясениця 18.47 2 хв  18.49 1 г  17 хв 
Лопушанка 18.55 1 хв  18.56 1 г  25 хв 
Стрілки 19.01 1 хв  19.02 1 г  31 хв 
Верхній Лужок 19.07 1 хв  19.08 1 г  37 хв 
Бусовисько 19.11 1 хв  19.12 1 г  41 хв 
Терешів Спас 19.17 1 хв  19.18 1 г  47 хв 
Старий Самбір 19.24 1 хв  19.25 1 г  54 хв 
Созань 19.29 1 хв  19.30 1 г  59 хв 
Турчиновичі 19.36 1 хв  19.37 2 г  6 хв 
Ваньковичі 19.41 1 хв  19.42 2 г  11 хв 
Стрілковичі 19.46 1 хв  19.47 2 г  16 хв 
Самбір 19.55 17 хв  20.12 2 г  25 хв 
63 Км 20.18 1 хв  20.19 2 г  48 хв 
Калинів 20.27 1 хв  20.28 2 г  57 хв 
Конюшки 20.32 1 хв  20.33 3 г  2 хв 
Луки 20.36 1 хв  20.37 3 г  6 хв 
Хлопчиці 20.40 1 хв  20.41 3 г  10 хв 
Новосілки 20.45 1 хв  20.46 3 г  15 хв 
Рудки 20.51 1 хв  20.52 3 г  21 хв 
39 Км 20.55 1 хв  20.56 3 г  25 хв 
Коропуж 21.04 1 хв  21.05 3 г  34 хв 
Хишевичі 21.10 1 хв  21.11 3 г  40 хв 
Комарно 21.19 6 хв  21.25 3 г  49 хв 
Порічне 21.30 1 хв  21.31 4 г 
Любень-Великий 21.38 6 хв  21.44 4 г  8 хв 
Містки 21.51 1 хв  21.52 4 г  21 хв 
Ставчани 21.58 3 хв  22.01 4 г  28 хв 
Оброшин 22.11 7 хв  22.18 4 г  41 хв 
Скнилів 22.24 1 хв  22.25 4 г  54 хв 
Львів 22.35 5 г  5 хв 

У розкладі поїзда 6024 Сянки — Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031