У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6024 Сянки — Львів Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6024 сполученням Сянки - Львів відправляється зі станції Сянки о 17.30 і прибуває на станцію Львів о 22.30 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 5 г 0 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 41 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 48 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 12 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Яблонка, 123 Км, Ясениця, Бусовисько, 83 Км, Самбір, Луки, 39 Км, Порічне, Оброшин.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Сянки 17.30
Бенькове 17.35 1 хв  17.36 5 хв 
Соколики 17.44 1 хв  17.45 14 хв 
Турочки 17.51 1 хв  17.52 21 хв 
Яблонка 17.59 1 хв  18.00 29 хв 
Нижня Яблунька 18.04 1 хв  18.05 34 хв 
Турка 18.10 2 хв  18.12 40 хв 
Явора 18.20 1 хв  18.21 50 хв 
123 Км 18.25 1 хв  18.26 55 хв 
Бойківська 18.30 1 хв  18.31 1 г 
Волосянка 18.35 1 хв  18.36 1 г  5 хв 
Розлуч 18.39 1 хв  18.40 1 г  9 хв 
Ясениця 18.47 2 хв  18.49 1 г  17 хв 
Лопушанка 18.55 1 хв  18.56 1 г  25 хв 
Стрілки 19.01 1 хв  19.02 1 г  31 хв 
Верхній Лужок 19.07 1 хв  19.08 1 г  37 хв 
Бусовисько 19.11 1 хв  19.12 1 г  41 хв 
Терешів Спас 19.17 1 хв  19.18 1 г  47 хв 
Старий Самбір 19.24 1 хв  19.25 1 г  54 хв 
Созань 19.29 1 хв  19.30 1 г  59 хв 
83 Км 19.33 1 хв  19.34 2 г  3 хв 
Турчиновичі 19.36 1 хв  19.37 2 г  6 хв 
Ваньковичі 19.41 1 хв  19.42 2 г  11 хв 
Стрілковичі 19.46 1 хв  19.47 2 г  16 хв 
Самбір 19.55 17 хв  20.12 2 г  25 хв 
63 Км 20.18 1 хв  20.19 2 г  48 хв 
Калинів 20.27 1 хв  20.28 2 г  57 хв 
Конюшки 20.32 1 хв  20.33 3 г  2 хв 
Луки 20.36 1 хв  20.37 3 г  6 хв 
Хлопчиці 20.40 1 хв  20.41 3 г  10 хв 
Новосілки 20.45 1 хв  20.46 3 г  15 хв 
Рудки 20.51 1 хв  20.52 3 г  21 хв 
39 Км 20.55 1 хв  20.56 3 г  25 хв 
Коропуж 21.04 1 хв  21.05 3 г  34 хв 
Хишевичі 21.10 1 хв  21.11 3 г  40 хв 
Комарно 21.19 6 хв  21.25 3 г  49 хв 
Порічне 21.30 1 хв  21.31 4 г 
Любень-Великий 21.38 6 хв  21.44 4 г  8 хв 
Містки 21.51 1 хв  21.52 4 г  21 хв 
Ставчани 21.58 3 хв  22.01 4 г  28 хв 
Оброшин 22.11 2 хв  22.13 4 г  41 хв 
Скнилів 22.19 1 хв  22.20 4 г  49 хв 
Львів 22.30 5 г 

У розкладі поїзда 6024 Сянки — Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728