У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6025 Козача Лопань — Харків-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6025 сполученням Козача Лопань - Харків-Пас. відправляється зі станції Козача Лопань о 17.21 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 18.30 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 9 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 12 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 54 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 15 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Нова Козача, Цупівка, Прудянка, Слатине, Безруківка, Нові Дергачі, Дергачі, Моторна, Лозовенька, Підміська, Північний пост, Південний Пост.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Козача Лопань 17.21
Нова Козача 17.25 1 хв  17.26 4 хв 
Цупівка 17.30 1 хв  17.31 9 хв 
Прудянка 17.35 1 хв  17.36 14 хв 
Слатине 17.40 1 хв  17.41 19 хв 
Безруківка 17.47 1 хв  17.48 26 хв 
Нові Дергачі 17.54 1 хв  17.55 33 хв 
Дергачі 17.58 4 хв  18.02 37 хв 
Моторна 18.05 1 хв  18.06 44 хв 
Лозовенька 18.10 1 хв  18.11 49 хв 
Підміська 18.14 1 хв  18.15 53 хв 
Північний пост 18.18 1 хв  18.19 57 хв 
Південний Пост 18.22 1 хв  18.23 1 г  1 хв 
Харків-Пас. 18.30 1 г  9 хв 

У розкладі поїзда 6025 Козача Лопань — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30