У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6025 Київ-Пас. — Фастів-1 Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6025 сполученням Київ-Пас. - Фастів-1 відправляється зі станції Київ-Пас. о 17.54 і прибуває на станцію Фастів-1 о 19.15 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 1 г 21 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 17 зупинках. Приблизний час руху становить 15 г 4 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 10 г 17 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Караваєві Дачі, Київ-Волинський, Вишневе, Тарасівка, Боярка, Малютянка, Шляхова, Глеваха, 888 Км, Васильків-1, Корчі, Мотовилівка, Білки, Півні, Вишняки, Сорочий Брід, Снітинка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 17.54
Караваєві Дачі 18.00 1 хв  18.01 6 хв 
Київ-Волинський 18.05 1 хв  18.06 11 хв 
Вишневе 18.12 1 хв  18.13 18 хв 
Тарасівка 18.18 1 хв  18.19 24 хв 
Боярка 18.23 1 хв  18.24 29 хв 
Малютянка 08.27 10 г 1 хв  18.28 14 г  33 хв 
Шляхова 18.30 1 хв  18.31 1 д  36 хв 
Глеваха 18.33 1 хв  18.34 1 д  39 хв 
888 Км 18.36 1 хв  18.36 1 д  42 хв 
Васильків-1 18.39 1 хв  18.40 1 д  45 хв 
Корчі 18.46 1 хв  18.47 1 д  52 хв 
Мотовилівка 18.50 1 хв  18.51 1 д  56 хв 
Білки 18.54 1 хв  18.55 1 д  1 г 
Півні 18.58 1 хв  18.58 1 д  1 г  4 хв 
Вишняки 19.01 1 хв  19.01 1 д  1 г  7 хв 
Сорочий Брід 19.04 1 хв  19.05 1 д  1 г  10 хв 
Снітинка 19.08 1 хв  19.09 1 д  1 г  14 хв 
Фастів-1 19.15 1 д  1 г  21 хв 

У розкладі поїзда 6025 Київ-Пас. — Фастів-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031