У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6025 Київ-Пас. — Фастів-1 Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6025 сполученням Київ-Пас. - Фастів-1 відправляється зі станції Київ-Пас. о 18.00 і прибуває на станцію Фастів-1 о 19.21 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 21 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 17 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 4 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 17 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Караваєві Дачі, Київ-Волинський, Вишневе, Тарасівка, Боярка, Малютянка, Шляхова, Глеваха, 888 Км, Васильків-1, Корчі, Мотовилівка, Білки, Півні, Вишняки, Сорочий Брід, Снітинка.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 18.00
Караваєві Дачі 18.06 1 хв  18.07 6 хв 
Київ-Волинський 18.11 1 хв  18.12 11 хв 
Вишневе 18.18 1 хв  18.19 18 хв 
Тарасівка 18.24 1 хв  18.25 24 хв 
Боярка 18.29 1 хв  18.30 29 хв 
Малютянка 18.33 1 хв  18.34 33 хв 
Шляхова 18.36 1 хв  18.37 36 хв 
Глеваха 18.39 1 хв  18.40 39 хв 
888 Км 18.42 1 хв  18.42 42 хв 
Васильків-1 18.45 1 хв  18.46 45 хв 
Корчі 18.52 1 хв  18.53 52 хв 
Мотовилівка 18.56 1 хв  18.57 56 хв 
Білки 19.00 1 хв  19.01 1 г 
Півні 19.04 1 хв  19.04 1 г  4 хв 
Вишняки 19.07 1 хв  19.07 1 г  7 хв 
Сорочий Брід 19.10 1 хв  19.11 1 г  10 хв 
Снітинка 19.14 1 хв  19.15 1 г  14 хв 
Фастів-1 19.21 1 г  21 хв 

У розкладі поїзда 6025 Київ-Пас. — Фастів-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції