У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6025 Львів — Сянки Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6025 сполученням Львів - Сянки відправляється зі станції Львів о 17.40 і прибуває на станцію Сянки о 22.47 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 5 г 7 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 40 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 43 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 24 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Містки, Хишевичі, Новосілки, Калинів, Ваньковичі, Терешів Спас, Лопушанка, Бойківська, Нижня Яблунька, Бенькове.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Львів 17.40
Скнилів 17.50 1 хв  17.51 10 хв 
Оброшин 17.56 1 хв  17.57 16 хв 
Ставчани 18.05 1 хв  18.06 25 хв 
Містки 18.10 1 хв  18.11 30 хв 
Любень-Великий 18.18 2 хв  18.20 38 хв 
Порічне 18.25 1 хв  18.26 45 хв 
Комарно 18.31 4 хв  18.35 51 хв 
Хишевичі 18.41 1 хв  18.42 1 г  1 хв 
Коропуж 18.46 1 хв  18.47 1 г  6 хв 
39 Км 18.53 1 хв  18.54 1 г  13 хв 
Рудки 18.59 2 хв  19.01 1 г  19 хв 
Новосілки 19.05 1 хв  19.06 1 г  25 хв 
Хлопчиці 19.09 1 хв  19.10 1 г  29 хв 
Луки 19.13 1 хв  19.14 1 г  33 хв 
Конюшки 19.17 1 хв  19.18 1 г  37 хв 
Калинів 19.26 1 хв  19.27 1 г  46 хв 
63 Км 19.35 1 хв  19.36 1 г  55 хв 
Самбір 19.44 31 хв  20.15 2 г  4 хв 
Стрілковичі 20.23 1 хв  20.24 2 г  43 хв 
Ваньковичі 20.29 1 хв  20.30 2 г  49 хв 
Турчиновичі 20.33 1 хв  20.34 2 г  53 хв 
Созань 20.40 1 хв  20.41 3 г 
Старий Самбір 20.45 2 хв  20.47 3 г  5 хв 
Терешів Спас 20.53 1 хв  20.54 3 г  13 хв 
Бусовисько 20.59 1 хв  21.00 3 г  19 хв 
Верхній Лужок 21.03 1 хв  21.04 3 г  23 хв 
Стрілки 21.09 1 хв  21.10 3 г  29 хв 
Лопушанка 21.14 1 хв  21.15 3 г  34 хв 
Ясениця 21.22 1 хв  21.23 3 г  42 хв 
Розлуч 21.30 1 хв  21.31 3 г  50 хв 
Волосянка 21.34 1 хв  21.35 3 г  54 хв 
Бойківська 21.39 1 хв  21.40 3 г  59 хв 
123 Км 21.43 1 хв  21.44 4 г  3 хв 
Явора 21.49 1 хв  21.50 4 г  9 хв 
Турка 21.58 1 хв  21.59 4 г  18 хв 
Нижня Яблунька 22.03 1 хв  22.04 4 г  23 хв 
Яблонка 22.09 8 хв  22.17 4 г  29 хв 
Турочки 22.21 2 хв  22.23 4 г  41 хв 
Соколики 22.30 1 хв  22.31 4 г  50 хв 
Бенькове 22.38 1 хв  22.39 4 г  58 хв 
Сянки 22.47 5 г  7 хв 

У розкладі поїзда 6025 Львів — Сянки можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30