У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6025 Львів — Сянки Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6025 сполученням Львів - Сянки відправляється зі станції Львів о 17.40 і прибуває на станцію Сянки о 22.45 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 5 г 5 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 38 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 45 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 20 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Порічне, 39 Км, Луки, Самбір, Созань, Верхній Лужок, Розлуч, Явора, Турочки.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Львів 17.40
Оброшин 17.56 1 хв  17.57 16 хв 
Ставчани 18.05 1 хв  18.06 25 хв 
Містки 18.10 1 хв  18.11 30 хв 
Порічне 18.25 1 хв  18.26 45 хв 
Комарно 18.31 4 хв  18.35 51 хв 
Хишевичі 18.41 1 хв  18.42 1 г  1 хв 
Коропуж 18.46 1 хв  18.47 1 г  6 хв 
39 Км 18.53 1 хв  18.54 1 г  13 хв 
Рудки 18.59 2 хв  19.01 1 г  19 хв 
Новосілки 19.05 1 хв  19.06 1 г  25 хв 
Хлопчиці 19.09 1 хв  19.10 1 г  29 хв 
Луки 19.13 1 хв  19.14 1 г  33 хв 
Конюшки 19.17 1 хв  19.18 1 г  37 хв 
Калинів 19.26 1 хв  19.27 1 г  46 хв 
63 Км 19.35 1 хв  19.36 1 г  55 хв 
Самбір 19.44 34 хв  20.18 2 г  4 хв 
Стрілковичі 20.25 1 хв  20.26 2 г  45 хв 
Ваньковичі 20.31 1 хв  20.32 2 г  51 хв 
Турчиновичі 20.35 1 хв  20.36 2 г  55 хв 
Созань 20.42 1 хв  20.43 3 г  2 хв 
Старий Самбір 20.48 2 хв  20.50 3 г  8 хв 
Терешів Спас 20.56 1 хв  20.57 3 г  16 хв 
Бусовисько 21.02 1 хв  21.03 3 г  22 хв 
Верхній Лужок 21.06 1 хв  21.07 3 г  26 хв 
Стрілки 21.12 1 хв  21.13 3 г  32 хв 
Лопушанка 21.17 1 хв  21.18 3 г  37 хв 
Ясениця 21.25 1 хв  21.26 3 г  45 хв 
Розлуч 21.32 1 хв  21.33 3 г  52 хв 
Волосянка 21.36 1 хв  21.37 3 г  56 хв 
Бойківська 21.41 1 хв  21.42 4 г  1 хв 
123 Км 21.45 1 хв  21.46 4 г  5 хв 
Явора 21.51 1 хв  21.52 4 г  11 хв 
Турка 22.00 1 хв  22.01 4 г  20 хв 
Нижня Яблунька 22.05 1 хв  22.06 4 г  25 хв 
Яблонка 22.11 5 хв  22.16 4 г  31 хв 
Турочки 22.21 1 хв  22.22 4 г  41 хв 
Соколики 22.29 1 хв  22.30 4 г  49 хв 
Бенькове 22.37 1 хв  22.38 4 г  57 хв 
Сянки 22.45 5 г  5 хв 

У розкладі поїзда 6025 Львів — Сянки можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Лютий 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829