У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6026 Фастів-1 — Київ-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6026 сполученням Фастів-1 - Київ-Пас. відправляється зі станції Фастів-1 о 16.30 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 17.57 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 27 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 16 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 10 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 17 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Снітинка, Сорочий Брід, Вишняки, Півні, Білки, Мотовилівка, Корчі, Васильків-1, Глеваха, Шляхова, Малютянка, Боярка, Тарасівка, Вишневе, Київ-Волинський, Караваєві Дачі.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Фастів-1 16.30
Снітинка 16.36 1 хв  16.36 6 хв 
Сорочий Брід 16.40 1 хв  16.41 10 хв 
Вишняки 16.44 1 хв  16.44 14 хв 
Півні 16.47 1 хв  16.48 17 хв 
Білки 16.50 1 хв  16.51 20 хв 
Мотовилівка 16.54 1 хв  16.55 24 хв 
Корчі 16.59 1 хв  16.59 29 хв 
Васильків-1 17.06 1 хв  17.07 36 хв 
Глеваха 17.13 1 хв  17.14 43 хв 
Шляхова 17.16 1 хв  17.16 46 хв 
Малютянка 17.18 1 хв  17.19 48 хв 
Боярка 17.23 1 хв  17.24 53 хв 
Тарасівка 17.27 1 хв  17.28 57 хв 
Вишневе 17.34 1 хв  17.35 1 г  4 хв 
Київ-Волинський 17.43 2 хв  17.45 1 г  13 хв 
Караваєві Дачі 17.50 1 хв  17.51 1 г  20 хв 
Київ-Пас. 17.57 1 г  27 хв 

У розкладі поїзда 6026 Фастів-1 — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції