У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6026 Харків-Пас. — Козача Лопань Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6026 сполученням Харків-Пас. - Козача Лопань відправляється зі станції Харків-Пас. о 14.10 і прибуває на станцію Козача Лопань о 15.16 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 6 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 12 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 51 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 15 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Південний Пост, Північний пост, Підміська, Лозовенька, Моторна, Дергачі, Нові Дергачі, Безруківка, Слатине, Прудянка, Цупівка, Нова Козача.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 14.10
Південний Пост 14.16 1 хв  14.17 6 хв 
Північний пост 14.20 1 хв  14.21 10 хв 
Підміська 14.24 1 хв  14.25 14 хв 
Лозовенька 14.27 4 хв  14.31 17 хв 
Моторна 14.35 1 хв  14.36 25 хв 
Дергачі 14.39 1 хв  14.40 29 хв 
Нові Дергачі 14.43 1 хв  14.44 33 хв 
Безруківка 14.49 1 хв  14.50 39 хв 
Слатине 14.55 1 хв  14.56 45 хв 
Прудянка 15.01 1 хв  15.02 51 хв 
Цупівка 15.06 1 хв  15.07 56 хв 
Нова Козача 15.10 1 хв  15.11 1 г 
Козача Лопань 15.16 1 г  6 хв 

У розкладі поїзда 6026 Харків-Пас. — Козача Лопань можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Вересень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930