У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6026 Харків-Пас. — Козача Лопань Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6026 сполученням Харків-Пас. - Козача Лопань відправляється зі станції Харків-Пас. о 14.10 і прибуває на станцію Козача Лопань о 15.16 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 6 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 12 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 51 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 15 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Південний Пост, Північний пост, Підміська, Лозовенька, Моторна, Дергачі, Нові Дергачі, Безруківка, Слатине, Прудянка, Цупівка, Нова Козача.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

10,14,18,19,20/12 слідує ДР,відпр.ст.Х-Пасс 15.00хв,прибуття К-Лопань о 16.06хв,11,12/12 відмінено.

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 14.10
Південний Пост 14.16 1 хв  14.17 6 хв 
Північний пост 14.20 1 хв  14.21 10 хв 
Підміська 14.24 1 хв  14.25 14 хв 
Лозовенька 14.27 4 хв  14.31 17 хв 
Моторна 14.35 1 хв  14.36 25 хв 
Дергачі 14.39 1 хв  14.40 29 хв 
Нові Дергачі 14.43 1 хв  14.44 33 хв 
Безруківка 14.49 1 хв  14.50 39 хв 
Слатине 14.55 1 хв  14.56 45 хв 
Прудянка 15.01 1 хв  15.02 51 хв 
Цупівка 15.06 1 хв  15.07 56 хв 
Нова Козача 15.10 1 хв  15.11 1 г 
Козача Лопань 15.16 1 г  6 хв 

У розкладі поїзда 6026 Харків-Пас. — Козача Лопань можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728  
Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031