У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6027/6028 Байрак — Ясинувата-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6027/6028 сполученням Байрак - Ясинувата-Пас. відправляється зі станції Байрак о 18.38 і прибуває на станцію Ясинувата-Пас. о 20.30 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 52 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 10 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 40 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 12 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як 6 Км, Горлівка, Пантелеймонівка, Шляхопровід, Кринична, 1110 Км, Макіївка-Пас., 1118 Км, Ясинувата-Західна, Ясинувата-Гірка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Байрак 18.38
6 Км 18.47 1 хв  18.48 9 хв 
Горлівка 19.03 2 хв  19.05 25 хв 
Пантелеймонівка 19.37 1 хв  19.38 59 хв 
Шляхопровід 19.48 1 хв  19.49 1 г  10 хв 
Кринична 19.54 1 хв  19.55 1 г  16 хв 
1110 Км 19.59 1 хв  20.00 1 г  21 хв 
Макіївка-Пас. 20.05 2 хв  20.07 1 г  27 хв 
1118 Км 20.13 1 хв  20.14 1 г  35 хв 
Ясинувата-Західна 20.22 1 хв  20.23 1 г  44 хв 
Ясинувата-Гірка 20.25 1 хв  20.26 1 г  47 хв 
Ясинувата-Пас. 20.30 1 г  52 хв 

У розкладі поїзда 6027/6028 Байрак — Ясинувата-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції