У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6027 Дніпро-Головний — Кривий Ріг Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6027 сполученням Дніпро-Головний - Кривий Ріг відправляється зі станції Дніпро-Головний о 12.59 і прибуває на станцію Кривий Ріг о 17.19 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 20 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 39 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 34 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 46 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як 178 Км, 165 Км, Кам'янське-Пасажирське, Верхньодніпровськ, Верхівцеве, Кудашівка, Потоцьке, 77 Км, Кривий Ріг-Сортувальний.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад


з 2019-08-08 по 2019-08-19: 7.08. - 9.08., 14.08. - 16.08., 19.08. відмінити.
з 2019-08-08 по 2019-08-23: 12.08.,13.08.,20.08 - 23.08.. призначити зміненим маршрутом прямування через ст.Верхівцеве, ст.П'ятихатки, ст.Савро, ст.Пчугіне до ст.Верхівцеве діючим, далі наступним розкладом: ст.Верхівцеве (14.19 - 14.42); ст.Вільногірськ (15.0); ст.Ерастівка (15.19); ст.П'ятихатки (15.26 - 15.36); Пост 5 км (15.43; ст.Жовті Води-1 (15.48); ст.Савро (15.59); Пост 25 км (16.06); ст.Зав'ялівка (16.11); Пост 34 км (16.16); Пост Кам'яне Поле (16.22); Пост 46 км (16.30); Пост 3 км (16.34); пл.77 км (16.38 - 16.39); пл.79 км (16.41 - 16.42); ст.Пічугіне (16.46 - 16.47); пл.86 км (16.52 - 16.53); ст.Кривий Ріг Сорт. (16.57 - 16.58); пл.91 км (17.02 - 17.03); 93 км КРС ПВП (17.07 - 17.08); ст.Кривий Ріг (17.14 - 17.18); ст.Кривий Ріг Гол. (приб. 17.28).

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Дніпро-Головний 12.59
Горяїнове 13.04 1 хв  13.05 5 хв 
184 км 13.08 2 хв  13.10 9 хв 
Діївка 13.15 1 хв  13.16 16 хв 
178 Км 13.20 1 хв  13.21 21 хв 
175 Км 13.24 1 хв  13.25 25 хв 
Сухачівка 13.32 1 хв  13.33 33 хв 
169 Км 13.36 1 хв  13.37 37 хв 
165 Км 13.40 2 хв  13.42 41 хв 
164 Км 13.44 1 хв  13.45 45 хв 
160 Км 13.48 1 хв  13.49 49 хв 
Запоріжжя-Кам'янське 13.52 1 хв  13.53 53 хв 
Кам'янське-Пасажирське 13.57 1 хв  13.58 58 хв 
149 Км 14.02 1 хв  14.03 1 г  3 хв 
Воскобійня 14.10 1 хв  14.11 1 г  11 хв 
139 Км 14.15 1 хв  14.16 1 г  16 хв 
Верхньодніпровськ 14.22 2 хв  14.24 1 г  23 хв 
128 Км 14.28 1 хв  14.29 1 г  29 хв 
125 Км 14.31 1 хв  14.32 1 г  32 хв 
119 Км 14.36 2 хв  14.38 1 г  37 хв 
Верхівцеве 14.41 1 хв  14.42 1 г  42 хв 
Полівський 14.52 1 хв  14.53 1 г  53 хв 
Адамівське 15.00 1 хв  15.01 2 г  1 хв 
Божедарівка 15.08 1 хв  15.09 2 г  9 хв 
Кудашівка 15.26 1 хв  15.27 2 г  27 хв 
Сорокопанівка 15.34 1 хв  15.35 2 г  35 хв 
Милорадівка 15.41 1 хв  15.42 2 г  42 хв 
Благословенна 15.47 1 хв  15.48 2 г  48 хв 
Потоцьке 15.55 1 хв  15.56 2 г  56 хв 
Спокій 16.04 1 хв  16.05 3 г  5 хв 
Девладове 16.12 1 хв  16.13 3 г  13 хв 
Приворот 16.23 1 хв  16.24 3 г  24 хв 
77 Км 16.29 1 хв  16.30 3 г  30 хв 
79 Км 16.32 1 хв  16.33 3 г  33 хв 
Пичугине 16.37 1 хв  16.38 3 г  38 хв 
86 Км 16.43 1 хв  16.44 3 г  44 хв 
Кривий Ріг-Сортувальний 16.48 1 хв  16.49 3 г  49 хв 
91 Км 16.53 1 хв  16.54 3 г  54 хв 
93 Км 16.58 1 хв  16.59 3 г  59 хв 
Кривий Ріг-Головний 17.05 4 хв  17.09 4 г  6 хв 
Кривий Ріг 17.19 4 г  20 хв 

У розкладі поїзда 6027 Дніпро-Головний — Кривий Ріг можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30