У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6027 Дніпро-Головний — Кривий Ріг Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6027 сполученням Дніпро-Головний - Кривий Ріг відправляється зі станції Дніпро-Головний о 12.59 і прибуває на станцію Кривий Ріг о 17.19 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 20 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 39 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 34 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 46 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як 178 Км, 165 Км, Кам'янське-Пасажирське, Верхньодніпровськ, Верхівцеве, Кудашівка, Потоцьке, 77 Км, Кривий Ріг-Сортувальний.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Дніпро-Головний 12.59
Горяїнове 13.04 1 хв  13.05 5 хв 
184 км 13.08 2 хв  13.10 9 хв 
Діївка 13.15 1 хв  13.16 16 хв 
178 Км 13.20 1 хв  13.21 21 хв 
175 Км 13.24 1 хв  13.25 25 хв 
Сухачівка 13.32 1 хв  13.33 33 хв 
169 Км 13.36 1 хв  13.37 37 хв 
165 Км 13.40 2 хв  13.42 41 хв 
164 Км 13.44 1 хв  13.45 45 хв 
160 Км 13.48 1 хв  13.49 49 хв 
Запоріжжя-Кам'янське 13.52 1 хв  13.53 53 хв 
Кам'янське-Пасажирське 13.57 1 хв  13.58 58 хв 
149 Км 14.02 1 хв  14.03 1 г  3 хв 
Воскобійня 14.10 1 хв  14.11 1 г  11 хв 
139 Км 14.15 1 хв  14.16 1 г  16 хв 
Верхньодніпровськ 14.22 2 хв  14.24 1 г  23 хв 
128 Км 14.28 1 хв  14.29 1 г  29 хв 
125 Км 14.31 1 хв  14.32 1 г  32 хв 
119 Км 14.36 2 хв  14.38 1 г  37 хв 
Верхівцеве 14.41 1 хв  14.42 1 г  42 хв 
Полівський 14.52 1 хв  14.53 1 г  53 хв 
Адамівське 15.00 1 хв  15.01 2 г  1 хв 
Божедарівка 15.08 1 хв  15.09 2 г  9 хв 
Кудашівка 15.26 1 хв  15.27 2 г  27 хв 
Сорокопанівка 15.34 1 хв  15.35 2 г  35 хв 
Милорадівка 15.41 1 хв  15.42 2 г  42 хв 
Благословенна 15.47 1 хв  15.48 2 г  48 хв 
Потоцьке 15.55 1 хв  15.56 2 г  56 хв 
Спокій 16.04 1 хв  16.05 3 г  5 хв 
Девладове 16.12 1 хв  16.13 3 г  13 хв 
Приворот 16.23 1 хв  16.24 3 г  24 хв 
77 Км 16.29 1 хв  16.30 3 г  30 хв 
79 Км 16.32 1 хв  16.33 3 г  33 хв 
Пичугине 16.37 1 хв  16.38 3 г  38 хв 
86 Км 16.43 1 хв  16.44 3 г  44 хв 
Кривий Ріг-Сортувальний 16.48 1 хв  16.49 3 г  49 хв 
91 Км 16.53 1 хв  16.54 3 г  54 хв 
93 Км 16.58 1 хв  16.59 3 г  59 хв 
Кривий Ріг-Головний 17.05 4 хв  17.09 4 г  6 хв 
Кривий Ріг 17.19 4 г  20 хв 

У розкладі поїзда 6027 Дніпро-Головний — Кривий Ріг можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Квітень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930