У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6027 Козача Лопань — Харків-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6027 сполученням Козача Лопань - Харків-Пас. відправляється зі станції Козача Лопань о 12.41 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 13.49 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 8 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 12 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 53 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 15 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Нова Козача, Цупівка, Прудянка, Слатине, Безруківка, Нові Дергачі, Дергачі, Моторна, Лозовенька, Підміська, Північний пост, Південний Пост.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

01,05/08 відмінено
з 2019-07-31 по 2019-08-31: е/п №6027 К.Лопань - Харків-Пас 01,05/08 відмінено

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Козача Лопань 12.41
Нова Козача 12.45 1 хв  12.46 4 хв 
Цупівка 12.50 1 хв  12.51 9 хв 
Прудянка 12.55 1 хв  12.56 14 хв 
Слатине 13.00 1 хв  13.01 19 хв 
Безруківка 13.07 1 хв  13.08 26 хв 
Нові Дергачі 13.14 1 хв  13.15 33 хв 
Дергачі 13.18 4 хв  13.22 37 хв 
Моторна 13.25 1 хв  13.26 44 хв 
Лозовенька 13.29 1 хв  13.30 48 хв 
Підміська 13.32 1 хв  13.33 51 хв 
Північний пост 13.36 1 хв  13.37 55 хв 
Південний Пост 13.41 1 хв  13.42 1 г 
Харків-Пас. 13.49 1 г  8 хв 

У розкладі поїзда 6027 Козача Лопань — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30