У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6027-6213 Київ-Пас. — Козятин-1 Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6027-6213 сполученням Київ-Пас. - Козятин-1 відправляється зі станції Київ-Пас. о 18.20 і прибуває на станцію Козятин-1 о 22.02 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 42 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 30 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 41 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 1 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Вишневе, Малютянка, 888 Км, Мотовилівка, Вишняки, Фастів-1, Чернявка, Харліївка, Чорнорудка, Сестринівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 18.20
Караваєві Дачі 18.26 1 хв  18.27 6 хв 
Київ-Волинський 18.31 1 хв  18.32 11 хв 
Вишневе 18.38 1 хв  18.39 18 хв 
Тарасівка 18.45 1 хв  18.46 25 хв 
Боярка 18.51 9 хв  19.00 31 хв 
Малютянка 19.04 1 хв  19.05 44 хв 
Шляхова 19.07 1 хв  19.08 47 хв 
Глеваха 19.10 1 хв  19.11 50 хв 
888 Км 19.13 1 хв  19.14 53 хв 
Васильків-1 19.17 1 хв  19.18 57 хв 
Корчі 19.24 1 хв  19.25 1 г  4 хв 
Мотовилівка 19.29 1 хв  19.30 1 г  9 хв 
Білки 19.33 1 хв  19.34 1 г  13 хв 
Півні 19.37 1 хв  19.37 1 г  17 хв 
Вишняки 19.40 1 хв  19.40 1 г  20 хв 
Сорочий Брід 19.43 1 хв  19.44 1 г  23 хв 
Снітинка 19.47 1 хв  19.48 1 г  27 хв 
Фастів-1 19.54 24 хв  20.18 1 г  34 хв 
Триліси 20.30 1 хв  20.31 2 г  10 хв 
Кожанка 20.38 1 хв  20.39 2 г  18 хв 
Чернявка 20.46 1 хв  20.47 2 г  26 хв 
Саверці 20.52 1 хв  20.53 2 г  32 хв 
Попільня 20.59 1 хв  21.00 2 г  39 хв 
Харліївка 21.07 1 хв  21.08 2 г  47 хв 
Брівки 21.17 1 хв  21.18 2 г  57 хв 
Вчорайше 21.25 1 хв  21.26 3 г  5 хв 
Чорнорудка 21.33 1 хв  21.34 3 г  13 хв 
Білосілля 21.38 1 хв  21.39 3 г  18 хв 
Вернигородок 21.43 1 хв  21.44 3 г  23 хв 
Сестринівка 21.50 1 хв  21.51 3 г  30 хв 
Козятин-1 22.02 3 г  42 хв 

У розкладі поїзда 6027-6213 Київ-Пас. — Козятин-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції