У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6027-6493 Київ-Пас. — Житомир Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6027-6493 сполученням Київ-Пас. - Житомир відправляється зі станції Київ-Пас. о 18.11 і прибуває на станцію Житомир о 22.19 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 8 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 36 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 4 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 4 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Вишневе, Малютянка, Васильків-1, Білки, Сорочий Брід, Потіївка, Скригалівка, Корнин, Лотос, Степок, 82 Км, Нова Бистра.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 18.11
Караваєві Дачі 18.17 1 хв  18.18 6 хв 
Київ-Волинський 18.22 1 хв  18.23 11 хв 
Вишневе 18.29 1 хв  18.30 18 хв 
Тарасівка 18.35 1 хв  18.36 24 хв 
Боярка 18.41 1 хв  18.42 30 хв 
Малютянка 18.46 1 хв  18.47 35 хв 
Шляхова 18.49 1 хв  18.50 38 хв 
Глеваха 18.52 1 хв  18.53 41 хв 
Васильків-1 18.58 1 хв  18.59 47 хв 
Корчі 19.04 1 хв  19.05 53 хв 
Мотовилівка 19.08 17 хв  19.25 57 хв 
Білки 19.28 1 хв  19.29 1 г  17 хв 
Півні 19.32 1 хв  19.32 1 г  21 хв 
Вишняки 19.35 1 хв  19.35 1 г  24 хв 
Сорочий Брід 19.38 1 хв  19.39 1 г  27 хв 
Снітинка 19.42 1 хв  19.43 1 г  31 хв 
Фастів-1 19.49 13 хв  20.02 1 г  38 хв 
Потіївка 20.12 1 хв  20.13 2 г  1 хв 
Унава 20.20 1 хв  20.21 2 г  9 хв 
Нова Волиця 20.25 1 хв  20.26 2 г  14 хв 
Скригалівка 20.30 1 хв  20.31 2 г  19 хв 
Волиця 20.36 1 хв  20.37 2 г  25 хв 
Ставище 20.43 1 хв  20.44 2 г  32 хв 
Корнин 20.51 1 хв  20.52 2 г  40 хв 
Липняк 20.57 1 хв  20.58 2 г  46 хв 
Скочище 21.07 1 хв  21.08 2 г  56 хв 
Лотос 21.13 1 хв  21.14 3 г  2 хв 
Яроповичі 21.19 1 хв  21.20 3 г  8 хв 
62 Км 21.27 1 хв  21.28 3 г  16 хв 
Степок 21.34 1 хв  21.35 3 г  23 хв 
Івниця 21.40 1 хв  21.41 3 г  29 хв 
Града 21.48 1 хв  21.49 3 г  37 хв 
82 Км 21.53 1 хв  21.54 3 г  42 хв 
Ліщин 21.58 1 хв  21.59 3 г  47 хв 
Станишівка 22.05 1 хв  22.06 3 г  54 хв 
Нова Бистра 22.12 1 хв  22.13 4 г  1 хв 
Житомир 22.19 4 г  8 хв 

У розкладі поїзда 6027-6493 Київ-Пас. — Житомир можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728