У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6027/6493 Київ-Пас. — Житомир Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6027/6493 сполученням Київ-Пас. - Житомир відправляється зі станції Київ-Пас. о 18.23 і прибуває на станцію Житомир о 22.27 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 4 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 36 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 3 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 1 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Вишневе, Малютянка, Васильків-1, Білки, Сорочий Брід, Потіївка, Скригалівка, Корнин, Лотос, Степок, 82 Км, Нова Бистра.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 18.23
Караваєві Дачі 18.29 1 хв  18.30 6 хв 
Київ-Волинський 18.34 1 хв  18.35 11 хв 
Вишневе 18.41 1 хв  18.42 18 хв 
Тарасівка 18.47 1 хв  18.48 24 хв 
Боярка 18.52 8 хв  19.00 29 хв 
Малютянка 19.04 1 хв  19.05 41 хв 
Шляхова 19.07 1 хв  19.08 44 хв 
Глеваха 19.10 1 хв  19.11 47 хв 
Васильків-1 19.16 1 хв  19.17 53 хв 
Корчі 19.22 1 хв  19.23 59 хв 
Мотовилівка 19.26 1 хв  19.27 1 г  3 хв 
Білки 19.30 1 хв  19.31 1 г  7 хв 
Півні 19.33 1 хв  19.34 1 г  10 хв 
Вишняки 19.36 1 хв  19.37 1 г  13 хв 
Сорочий Брід 19.40 1 хв  19.41 1 г  17 хв 
Снітинка 19.44 1 хв  19.45 1 г  21 хв 
Фастів-1 19.51 19 хв  20.10 1 г  28 хв 
Потіївка 20.20 1 хв  20.21 1 г  57 хв 
Унава 20.28 1 хв  20.29 2 г  5 хв 
Нова Волиця 20.33 1 хв  20.34 2 г  10 хв 
Скригалівка 20.38 1 хв  20.39 2 г  15 хв 
Волиця 20.44 1 хв  20.45 2 г  21 хв 
Ставище 20.51 1 хв  20.52 2 г  28 хв 
Корнин 20.59 1 хв  21.00 2 г  36 хв 
Липняк 21.05 1 хв  21.06 2 г  42 хв 
Скочище 21.15 1 хв  21.16 2 г  52 хв 
Лотос 21.21 1 хв  21.22 2 г  58 хв 
Яроповичі 21.27 1 хв  21.28 3 г  4 хв 
62 Км 21.35 1 хв  21.36 3 г  12 хв 
Степок 21.42 1 хв  21.43 3 г  19 хв 
Івниця 21.48 1 хв  21.49 3 г  25 хв 
Града 21.56 1 хв  21.57 3 г  33 хв 
82 Км 22.01 1 хв  22.02 3 г  38 хв 
Ліщин 22.06 1 хв  22.07 3 г  43 хв 
Станишівка 22.13 1 хв  22.14 3 г  50 хв 
Нова Бистра 22.20 1 хв  22.21 3 г  57 хв 
Житомир 22.27 4 г  4 хв 

У розкладі поїзда 6027/6493 Київ-Пас. — Житомир можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31