У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6027-6493 Київ-Пас. — Житомир Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6027-6493 сполученням Київ-Пас. - Житомир відправляється зі станції Київ-Пас. о 18.37 і прибуває на станцію Житомир о 22.19 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 42 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 36 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 5 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 37 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Вишневе, Малютянка, Васильків-1, Білки, Сорочий Брід, Потіївка, Скригалівка, Корнин, Лотос, Степок, 82 Км, Нова Бистра.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад


з 2019-08-12 по 2019-08-26: Приміські поїзди по Коростенській дирекції залізничних перевезень будуть прямувати: 25 серпня 2019 року по варіанту «субота», 26 серпня 2019 року по варіанту «неділя». 25 серпня відміняється курсування поїздів №7043 Фастів - Житомир та №7042 Житомир - Київ. 26 серпня призначено курсування поїздів №7043 Фастів - Житомир та №7042 Житомир - Київ.

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 18.37
Караваєві Дачі 18.43 1 хв  18.44 6 хв 
Київ-Волинський 18.48 1 хв  18.49 11 хв 
Вишневе 18.55 1 хв  18.56 18 хв 
Тарасівка 19.01 1 хв  19.02 24 хв 
Боярка 19.07 1 хв  19.08 30 хв 
Малютянка 19.12 1 хв  19.13 35 хв 
Шляхова 19.15 1 хв  19.16 38 хв 
Глеваха 19.18 1 хв  19.19 41 хв 
Васильків-1 19.24 1 хв  19.25 47 хв 
Корчі 19.31 1 хв  19.32 54 хв 
Мотовилівка 19.36 1 хв  19.37 59 хв 
Білки 19.40 1 хв  19.41 1 г  3 хв 
Півні 19.44 1 хв  19.44 1 г  7 хв 
Вишняки 19.47 1 хв  19.47 1 г  10 хв 
Сорочий Брід 19.50 1 хв  19.51 1 г  13 хв 
Снітинка 19.54 1 хв  19.55 1 г  17 хв 
Фастів-1 20.01 2 хв  20.03 1 г  24 хв 
Потіївка 20.12 1 хв  20.13 1 г  35 хв 
Унава 20.20 1 хв  20.21 1 г  43 хв 
Нова Волиця 20.25 1 хв  20.26 1 г  48 хв 
Скригалівка 20.30 1 хв  20.31 1 г  53 хв 
Волиця 20.36 1 хв  20.37 1 г  59 хв 
Ставище 20.43 1 хв  20.44 2 г  6 хв 
Корнин 20.51 1 хв  20.52 2 г  14 хв 
Липняк 20.57 1 хв  20.58 2 г  20 хв 
Скочище 21.07 1 хв  21.08 2 г  30 хв 
Лотос 21.13 1 хв  21.14 2 г  36 хв 
Яроповичі 21.19 1 хв  21.20 2 г  42 хв 
62 Км 21.27 1 хв  21.28 2 г  50 хв 
Степок 21.34 1 хв  21.35 2 г  57 хв 
Івниця 21.40 1 хв  21.41 3 г  3 хв 
Града 21.48 1 хв  21.49 3 г  11 хв 
82 Км 21.53 1 хв  21.54 3 г  16 хв 
Ліщин 21.58 1 хв  21.59 3 г  21 хв 
Станишівка 22.05 1 хв  22.06 3 г  28 хв 
Нова Бистра 22.12 1 хв  22.13 3 г  35 хв 
Житомир 22.19 3 г  42 хв 

У розкладі поїзда 6027-6493 Київ-Пас. — Житомир можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30