У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6027-6493 Київ-Пас. — Житомир Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6027-6493 сполученням Київ-Пас. - Житомир відправляється зі станції Київ-Пас. о 18.20 і прибуває на станцію Житомир о 22.19 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 59 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 36 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 6 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 53 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Вишневе, Малютянка, Васильків-1, Білки, Сорочий Брід, Потіївка, Скригалівка, Корнин, Лотос, Степок, 82 Км, Нова Бистра.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 18.20
Караваєві Дачі 18.26 1 хв  18.27 6 хв 
Київ-Волинський 18.31 1 хв  18.32 11 хв 
Вишневе 18.38 1 хв  18.39 18 хв 
Тарасівка 18.44 2 хв  18.46 24 хв 
Боярка 18.51 9 хв  19.00 31 хв 
Малютянка 19.04 1 хв  19.05 44 хв 
Шляхова 19.07 1 хв  19.08 47 хв 
Глеваха 19.10 1 хв  19.11 50 хв 
Васильків-1 19.13 1 хв  19.14 53 хв 
Корчі 19.17 1 хв  19.18 57 хв 
Мотовилівка 19.29 1 хв  19.30 1 г  9 хв 
Білки 19.33 1 хв  19.34 1 г  13 хв 
Півні 19.37 1 хв  19.37 1 г  17 хв 
Вишняки 19.40 1 хв  19.40 1 г  20 хв 
Сорочий Брід 19.43 1 хв  19.44 1 г  23 хв 
Снітинка 19.47 1 хв  19.48 1 г  27 хв 
Фастів-1 19.54 9 хв  20.03 1 г  34 хв 
Потіївка 20.12 1 хв  20.13 1 г  52 хв 
Унава 20.20 1 хв  20.21 2 г 
Нова Волиця 20.25 1 хв  20.26 2 г  5 хв 
Скригалівка 20.30 1 хв  20.31 2 г  10 хв 
Волиця 20.36 1 хв  20.37 2 г  16 хв 
Ставище 20.43 1 хв  20.44 2 г  23 хв 
Корнин 20.51 1 хв  20.52 2 г  31 хв 
Липняк 20.57 1 хв  20.58 2 г  37 хв 
Скочище 21.07 1 хв  21.08 2 г  47 хв 
Лотос 21.13 1 хв  21.14 2 г  53 хв 
Яроповичі 21.19 1 хв  21.20 2 г  59 хв 
62 Км 21.27 1 хв  21.28 3 г  7 хв 
Степок 21.34 1 хв  21.35 3 г  14 хв 
Івниця 21.40 1 хв  21.41 3 г  20 хв 
Града 21.48 1 хв  21.49 3 г  28 хв 
82 Км 21.53 1 хв  21.54 3 г  33 хв 
Ліщин 21.58 1 хв  21.59 3 г  38 хв 
Станишівка 22.05 1 хв  22.06 3 г  45 хв 
Нова Бистра 22.12 1 хв  22.13 3 г  52 хв 
Житомир 22.19 3 г  59 хв 

У розкладі поїзда 6027-6493 Київ-Пас. — Житомир можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції