У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6028 Фастів-1 — Київ-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6028 сполученням Фастів-1 - Київ-Пас. відправляється зі станції Фастів-1 о 16.30 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 17.57 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 27 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 16 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 10 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 17 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Снітинка, Сорочий Брід, Вишняки, Півні, Білки, Мотовилівка, Корчі, Васильків-1, Глеваха, Шляхова, Малютянка, Боярка, Тарасівка, Вишневе, Київ-Волинський, Караваєві Дачі.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Фастів-1 16.30
Снітинка 16.36 1 хв  16.36 6 хв 
Сорочий Брід 16.40 1 хв  16.41 10 хв 
Вишняки 16.44 1 хв  16.44 14 хв 
Півні 16.47 1 хв  16.48 17 хв 
Білки 16.50 1 хв  16.51 20 хв 
Мотовилівка 16.54 1 хв  16.55 24 хв 
Корчі 16.59 1 хв  16.59 29 хв 
Васильків-1 17.06 1 хв  17.07 36 хв 
Глеваха 17.13 1 хв  17.14 43 хв 
Шляхова 17.16 1 хв  17.16 46 хв 
Малютянка 17.18 1 хв  17.19 48 хв 
Боярка 17.23 1 хв  17.24 53 хв 
Тарасівка 17.27 1 хв  17.28 57 хв 
Вишневе 17.34 1 хв  17.35 1 г  4 хв 
Київ-Волинський 17.43 2 хв  17.45 1 г  13 хв 
Караваєві Дачі 17.50 1 хв  17.51 1 г  20 хв 
Київ-Пас. 17.57 1 г  27 хв 

У розкладі поїзда 6028 Фастів-1 — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Лютий 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829