У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6028 Харків-Пас. — Козача Лопань Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6028 сполученням Харків-Пас. - Козача Лопань відправляється зі станції Харків-Пас. о 16.00 і прибуває на станцію Козача Лопань о 17.06 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 6 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 12 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 51 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 15 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Південний Пост, Північний пост, Підміська, Лозовенька, Моторна, Дергачі, Нові Дергачі, Безруківка, Слатине, Прудянка, Цупівка, Нова Козача.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 16.00
Південний Пост 16.06 1 хв  16.07 6 хв 
Північний пост 16.10 1 хв  16.11 10 хв 
Підміська 16.14 1 хв  16.15 14 хв 
Лозовенька 16.17 4 хв  16.21 17 хв 
Моторна 16.25 1 хв  16.26 25 хв 
Дергачі 16.29 1 хв  16.30 29 хв 
Нові Дергачі 16.33 1 хв  16.34 33 хв 
Безруківка 16.39 1 хв  16.40 39 хв 
Слатине 16.45 1 хв  16.46 45 хв 
Прудянка 16.51 1 хв  16.52 51 хв 
Цупівка 16.56 1 хв  16.57 56 хв 
Нова Козача 17.00 1 хв  17.01 1 г 
Козача Лопань 17.06 1 г  6 хв 

У розкладі поїзда 6028 Харків-Пас. — Козача Лопань можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30