У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6028 Сянки — Львів Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Нічний приміський поїзд(електричка) номер 6028 сполученням Сянки - Львів відправляється зі станції Сянки о 02.35 і прибуває на станцію Львів о 07.07 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 32 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 40 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 31 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 1 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Яблонка, 123 Км, Ясениця, Бусовисько, Турчиновичі, 63 Км, Хлопчиці, Коропуж, Любень-Великий, Скнилів.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Сянки 02.35
Бенькове 02.40 1 хв  02.41 5 хв 
Соколики 02.49 1 хв  02.50 14 хв 
Турочки 02.56 1 хв  02.57 21 хв 
Яблонка 03.02 1 хв  03.03 27 хв 
Нижня Яблунька 03.07 1 хв  03.08 32 хв 
Турка 03.13 1 хв  03.14 38 хв 
Явора 03.21 1 хв  03.22 46 хв 
123 Км 03.26 1 хв  03.27 51 хв 
Бойківська 03.31 1 хв  03.32 56 хв 
Волосянка 03.36 1 хв  03.37 1 г  1 хв 
Розлуч 03.40 1 хв  03.41 1 г  5 хв 
Ясениця 03.48 1 хв  03.49 1 г  13 хв 
Лопушанка 03.55 1 хв  03.56 1 г  20 хв 
Стрілки 04.00 1 хв  04.01 1 г  25 хв 
Верхній Лужок 04.06 1 хв  04.07 1 г  31 хв 
Бусовисько 04.10 1 хв  04.11 1 г  35 хв 
Терешів Спас 04.16 1 хв  04.17 1 г  41 хв 
Старий Самбір 04.24 6 хв  04.30 1 г  49 хв 
Созань 04.34 1 хв  04.35 1 г  59 хв 
Турчиновичі 04.41 1 хв  04.42 2 г  6 хв 
Ваньковичі 04.45 1 хв  04.46 2 г  10 хв 
Стрілковичі 04.50 1 хв  04.51 2 г  15 хв 
Самбір 04.59 11 хв  05.10 2 г  24 хв 
63 Км 05.15 1 хв  05.16 2 г  40 хв 
Калинів 05.24 1 хв  05.25 2 г  49 хв 
Конюшки 05.30 1 хв  05.31 2 г  55 хв 
Луки 05.34 1 хв  05.35 2 г  59 хв 
Хлопчиці 05.38 1 хв  05.39 3 г  3 хв 
Новосілки 05.42 1 хв  05.43 3 г  7 хв 
Рудки 05.48 3 хв  05.51 3 г  13 хв 
39 Км 05.54 1 хв  05.55 3 г  19 хв 
Коропуж 06.01 1 хв  06.02 3 г  26 хв 
Хишевичі 06.06 1 хв  06.07 3 г  31 хв 
Комарно 06.13 2 хв  06.15 3 г  38 хв 
Порічне 06.19 1 хв  06.20 3 г  44 хв 
Любень-Великий 06.25 2 хв  06.27 3 г  50 хв 
Містки 06.33 1 хв  06.34 3 г  58 хв 
Ставчани 06.39 2 хв  06.41 4 г  4 хв 
Оброшин 06.48 1 хв  06.49 4 г  13 хв 
Скнилів 06.55 2 хв  06.57 4 г  20 хв 
Львів 07.07 4 г  32 хв 

У розкладі поїзда 6028 Сянки — Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції