У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6028 Сянки — Львів Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Нічний приміський поїзд(електричка) номер 6028 сполученням Сянки - Львів відправляється зі станції Сянки о 02.35 і прибуває на станцію Львів о 07.07 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 32 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 41 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 30 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 2 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Яблонка, 123 Км, Ясениця, Бусовисько, 83 Км, Самбір, Луки, 39 Км, Порічне, Оброшин.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

03, 04, 05, 06, 07 квітня на дільниці Самбір - Сянки ходу не буде

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Сянки 02.35
Бенькове 02.40 1 хв  02.41 5 хв 
Соколики 02.49 1 хв  02.50 14 хв 
Турочки 02.56 1 хв  02.57 21 хв 
Яблонка 03.02 1 хв  03.03 27 хв 
Нижня Яблунька 03.07 1 хв  03.08 32 хв 
Турка 03.13 1 хв  03.14 38 хв 
Явора 03.21 1 хв  03.22 46 хв 
123 Км 03.26 1 хв  03.27 51 хв 
Бойківська 03.31 1 хв  03.32 56 хв 
Волосянка 03.36 1 хв  03.37 1 г  1 хв 
Розлуч 03.40 1 хв  03.41 1 г  5 хв 
Ясениця 03.48 1 хв  03.49 1 г  13 хв 
Лопушанка 03.55 1 хв  03.56 1 г  20 хв 
Стрілки 04.00 1 хв  04.01 1 г  25 хв 
Верхній Лужок 04.06 1 хв  04.07 1 г  31 хв 
Бусовисько 04.10 1 хв  04.11 1 г  35 хв 
Терешів Спас 04.16 1 хв  04.17 1 г  41 хв 
Старий Самбір 04.24 6 хв  04.30 1 г  49 хв 
Созань 04.34 1 хв  04.35 1 г  59 хв 
83 Км 04.38 1 хв  04.39 2 г  3 хв 
Турчиновичі 04.41 1 хв  04.42 2 г  6 хв 
Ваньковичі 04.45 1 хв  04.46 2 г  10 хв 
Стрілковичі 04.50 1 хв  04.51 2 г  15 хв 
Самбір 04.59 11 хв  05.10 2 г  24 хв 
63 Км 05.15 1 хв  05.16 2 г  40 хв 
Калинів 05.24 1 хв  05.25 2 г  49 хв 
Конюшки 05.30 1 хв  05.31 2 г  55 хв 
Луки 05.34 1 хв  05.35 2 г  59 хв 
Хлопчиці 05.38 1 хв  05.39 3 г  3 хв 
Новосілки 05.42 1 хв  05.43 3 г  7 хв 
Рудки 05.48 3 хв  05.51 3 г  13 хв 
39 Км 05.54 1 хв  05.55 3 г  19 хв 
Коропуж 06.01 1 хв  06.02 3 г  26 хв 
Хишевичі 06.06 1 хв  06.07 3 г  31 хв 
Комарно 06.13 2 хв  06.15 3 г  38 хв 
Порічне 06.19 1 хв  06.20 3 г  44 хв 
Любень-Великий 06.25 2 хв  06.27 3 г  50 хв 
Містки 06.33 1 хв  06.34 3 г  58 хв 
Ставчани 06.39 2 хв  06.41 4 г  4 хв 
Оброшин 06.48 1 хв  06.49 4 г  13 хв 
Скнилів 06.55 2 хв  06.57 4 г  20 хв 
Львів 07.07 4 г  32 хв 

У розкладі поїзда 6028 Сянки — Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Квітень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930