У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6029-6240 Київ-Пас. — Миронівка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6029-6240 сполученням Київ-Пас. - Миронівка відправляється зі станції Київ-Пас. о 18.50 і прибуває на станцію Миронівка о 22.32 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 42 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 35 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 54 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 48 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Вишневе, Малютянка, Васильків-1, Білки, Сорочий Брід, Фастів-2, Устинівка, Роток, Чепеліївка, Рокитне, Лютарський.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 18.50
Караваєві Дачі 18.57 1 хв  18.58 7 хв 
Київ-Волинський 19.02 1 хв  19.03 12 хв 
Вишневе 19.09 1 хв  19.10 19 хв 
Тарасівка 19.15 1 хв  19.16 25 хв 
Боярка 19.20 1 хв  19.21 30 хв 
Малютянка 19.24 1 хв  19.25 34 хв 
Шляхова 19.27 1 хв  19.28 37 хв 
Глеваха 19.31 1 хв  19.32 41 хв 
Васильків-1 19.36 1 хв  19.37 46 хв 
Корчі 19.43 1 хв  19.44 53 хв 
Мотовилівка 19.48 1 хв  19.49 58 хв 
Білки 19.52 1 хв  19.53 1 г  2 хв 
Півні 19.56 1 хв  19.56 1 г  6 хв 
Вишняки 19.59 1 хв  19.59 1 г  9 хв 
Сорочий Брід 20.02 1 хв  20.03 1 г  12 хв 
Снітинка 20.06 1 хв  20.07 1 г  16 хв 
Фастів-1 20.13 12 хв  20.25 1 г  23 хв 
Фастів-2 20.33 1 хв  20.34 1 г  43 хв 
8 Км 20.40 1 хв  20.41 1 г  50 хв 
Паляничинці 20.44 1 хв  20.45 1 г  54 хв 
Устинівка 20.51 1 хв  20.52 2 г  1 хв 
Гай 20.58 1 хв  20.59 2 г  8 хв 
Біла Церква 21.07 2 хв  21.09 2 г  17 хв 
Роток 21.16 2 хв  21.18 2 г  26 хв 
Томилівка 21.22 1 хв  21.23 2 г  32 хв 
Бірюки 21.27 1 хв  21.28 2 г  37 хв 
Чепеліївка 21.31 1 хв  21.32 2 г  41 хв 
Сухоліси 21.36 1 хв  21.37 2 г  46 хв 
Житні Гори 21.44 1 хв  21.45 2 г  54 хв 
Рокитне 21.51 1 хв  21.52 3 г  1 хв 
Бушеве 21.59 1 хв  22.00 3 г  9 хв 
Ольшаниця 22.04 1 хв  22.05 3 г  14 хв 
Лютарський 22.11 1 хв  22.12 3 г  21 хв 
Карапиші-2 22.15 1 хв  22.16 3 г  25 хв 
Карапиші 22.20 1 хв  22.21 3 г  30 хв 
Миронівка 22.32 3 г  42 хв 

У розкладі поїзда 6029-6240 Київ-Пас. — Миронівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30