У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6030 Фастів-1 — Київ-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6030 сполученням Фастів-1 - Київ-Пас. відправляється зі станції Фастів-1 о 17.00 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 18.21 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 21 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 17 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 4 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 17 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Снітинка, Сорочий Брід, Вишняки, Півні, Білки, Мотовилівка, Корчі, Васильків-1, 888 Км, Глеваха, Шляхова, Малютянка, Боярка, Тарасівка, Вишневе, Київ-Волинський, Караваєві Дачі.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Фастів-1 17.00
Снітинка 17.06 1 хв  17.07 6 хв 
Сорочий Брід 17.10 1 хв  17.11 10 хв 
Вишняки 17.14 1 хв  17.14 14 хв 
Півні 17.17 1 хв  17.18 17 хв 
Білки 17.20 1 хв  17.21 20 хв 
Мотовилівка 17.24 1 хв  17.25 24 хв 
Корчі 17.29 1 хв  17.29 29 хв 
Васильків-1 17.36 1 хв  17.37 36 хв 
888 Км 17.40 1 хв  17.41 40 хв 
Глеваха 17.43 1 хв  17.44 43 хв 
Шляхова 17.46 1 хв  17.47 46 хв 
Малютянка 17.49 1 хв  17.49 49 хв 
Боярка 17.52 1 хв  17.53 52 хв 
Тарасівка 17.56 1 хв  17.57 56 хв 
Вишневе 18.02 1 хв  18.03 1 г  2 хв 
Київ-Волинський 18.09 1 хв  18.10 1 г  9 хв 
Караваєві Дачі 18.14 1 хв  18.15 1 г  14 хв 
Київ-Пас. 18.21 1 г  21 хв 

У розкладі поїзда 6030 Фастів-1 — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції