У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6030 Фастів-1 — Київ-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6030 сполученням Фастів-1 - Київ-Пас. відправляється зі станції Фастів-1 о 17.40 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 19.02 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 22 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 17 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 5 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 17 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Снітинка, Сорочий Брід, Вишняки, Півні, Білки, Мотовилівка, Корчі, Васильків-1, 888 Км, Глеваха, Шляхова, Малютянка, Боярка, Тарасівка, Вишневе, Київ-Волинський, Караваєві Дачі.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Фастів-1 17.40
Снітинка 17.46 1 хв  17.47 6 хв 
Сорочий Брід 17.50 1 хв  17.51 10 хв 
Вишняки 17.54 1 хв  17.54 14 хв 
Півні 17.57 1 хв  17.58 17 хв 
Білки 18.00 1 хв  18.01 20 хв 
Мотовилівка 18.04 1 хв  18.05 24 хв 
Корчі 18.09 1 хв  18.09 29 хв 
Васильків-1 18.15 1 хв  18.16 35 хв 
888 Км 18.20 1 хв  18.20 40 хв 
Глеваха 18.23 1 хв  18.24 43 хв 
Шляхова 18.26 1 хв  18.27 46 хв 
Малютянка 18.29 1 хв  18.30 49 хв 
Боярка 18.33 1 хв  18.34 53 хв 
Тарасівка 18.37 1 хв  18.38 57 хв 
Вишневе 18.43 1 хв  18.44 1 г  3 хв 
Київ-Волинський 18.50 1 хв  18.51 1 г  10 хв 
Караваєві Дачі 18.55 1 хв  18.56 1 г  15 хв 
Київ-Пас. 19.02 1 г  22 хв 

У розкладі поїзда 6030 Фастів-1 — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30