У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6031 Козача Лопань — Харків-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6031 сполученням Козача Лопань - Харків-Пас. відправляється зі станції Козача Лопань о 16.23 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 17.30 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 7 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 12 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 52 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 15 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Нова Козача, Цупівка, Прудянка, Слатине, Безруківка, Нові Дергачі, Дергачі, Моторна, Лозовенька, Підміська, Північний пост, Південний Пост.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

29/11,03/12 відпавлення о 17.15хв,слід. ДР, прибуття Х-Пас о 18.37хв. 30/11 відправлення о 16.20хв,слід.ДР.
з 2019-11-23 по 2019-12-15: е/п 6031 К-Лопань-Х-Пас 29/11,03/12 відпавлення о 17.15хв,слід. ДР, прибуття Х-Пас о 18.37хв. 30/11 відправлення о 16.20хв,слід.ДР.

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Козача Лопань 16.23
Нова Козача 16.27 1 хв  16.28 4 хв 
Цупівка 16.32 1 хв  16.33 9 хв 
Прудянка 16.37 1 хв  16.38 14 хв 
Слатине 16.42 1 хв  16.43 19 хв 
Безруківка 16.49 1 хв  16.50 26 хв 
Нові Дергачі 16.56 1 хв  16.57 33 хв 
Дергачі 17.00 4 хв  17.04 37 хв 
Моторна 17.07 1 хв  17.08 44 хв 
Лозовенька 17.11 1 хв  17.12 48 хв 
Підміська 17.14 1 хв  17.15 51 хв 
Північний пост 17.18 1 хв  17.19 55 хв 
Південний Пост 17.22 1 хв  17.23 59 хв 
Харків-Пас. 17.30 1 г  7 хв 

У розкладі поїзда 6031 Козача Лопань — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції