У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6031 Козача Лопань — Харків-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6031 сполученням Козача Лопань - Харків-Пас. відправляється зі станції Козача Лопань о 16.23 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 17.30 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 7 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 12 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 52 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 15 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Нова Козача, Цупівка, Прудянка, Слатине, Безруківка, Нові Дергачі, Дергачі, Моторна, Лозовенька, Підміська, Північний пост, Південний Пост.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

03/02 ДР,приб.ст.Х-Пасс 17.50хв.,07/02 відпр.ст.К-Лопань 16.37хв,приб.ст.Х-Пасс 17.44хв.ДР.
з 2020-01-27 по 2020-02-29: е/п6031 К-Лопань-Х-Пасс 03/02 ДР,приб.ст.Х-Пасс 17.50хв.
з 2020-02-01 по 2020-02-29: е/п6031 К-Лопань -Х-Пасс 07/02 выдпр.ст.К-Лопань 16.37хв,приб.ст.Х- Пасс 17.44хв.ДР.

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Козача Лопань 16.23
Нова Козача 16.27 1 хв  16.28 4 хв 
Цупівка 16.32 1 хв  16.33 9 хв 
Прудянка 16.37 1 хв  16.38 14 хв 
Слатине 16.42 1 хв  16.43 19 хв 
Безруківка 16.49 1 хв  16.50 26 хв 
Нові Дергачі 16.56 1 хв  16.57 33 хв 
Дергачі 17.00 4 хв  17.04 37 хв 
Моторна 17.07 1 хв  17.08 44 хв 
Лозовенька 17.11 1 хв  17.12 48 хв 
Підміська 17.14 1 хв  17.15 51 хв 
Північний пост 17.18 1 хв  17.19 55 хв 
Південний Пост 17.22 1 хв  17.23 59 хв 
Харків-Пас. 17.30 1 г  7 хв 

У розкладі поїзда 6031 Козача Лопань — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829
Березень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031