У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6031 Київ-Пас. — Фастів-1 Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6031 сполученням Київ-Пас. - Фастів-1 відправляється зі станції Київ-Пас. о 18.57 і прибуває на станцію Фастів-1 о 20.23 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 26 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 17 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 8 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 18 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Караваєві Дачі, Київ-Волинський, Вишневе, Тарасівка, Боярка, Малютянка, Шляхова, Глеваха, 888 Км, Васильків-1, Корчі, Мотовилівка, Білки, Півні, Вишняки, Сорочий Брід, Снітинка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 18.57
Караваєві Дачі 19.03 1 хв  19.04 6 хв 
Київ-Волинський 19.09 2 хв  19.11 12 хв 
Вишневе 19.17 1 хв  19.18 20 хв 
Тарасівка 19.23 1 хв  19.24 26 хв 
Боярка 19.29 1 хв  19.30 32 хв 
Малютянка 19.33 1 хв  19.34 36 хв 
Шляхова 19.37 1 хв  19.37 40 хв 
Глеваха 19.40 1 хв  19.41 43 хв 
888 Км 19.43 1 хв  19.43 46 хв 
Васильків-1 19.46 1 хв  19.47 49 хв 
Корчі 19.53 1 хв  19.54 56 хв 
Мотовилівка 19.58 1 хв  19.59 1 г  1 хв 
Білки 20.02 1 хв  20.03 1 г  5 хв 
Півні 20.05 1 хв  20.06 1 г  8 хв 
Вишняки 20.09 1 хв  20.09 1 г  12 хв 
Сорочий Брід 20.12 1 хв  20.13 1 г  15 хв 
Снітинка 20.16 1 хв  20.17 1 г  19 хв 
Фастів-1 20.23 1 г  26 хв 

У розкладі поїзда 6031 Київ-Пас. — Фастів-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30