У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6031 Лебединська — Смородине Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6031 сполученням Лебединська - Смородине відправляється зі станції Лебединська о 04.56 і прибуває на станцію Смородине о 07.20 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 24 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 11 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 32 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 52 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як 29 Км, Садова, Рябушки, Гарбузівка, Стеблянки, Вистороп, Боромля, 98 Км, 102 Км, Скрягівка, Олексине.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Лебединська 04.56
29 Км 05.06 1 хв  05.07 10 хв 
Садова 05.12 1 хв  05.13 16 хв 
Рябушки 05.24 2 хв  05.26 28 хв 
Гарбузівка 05.33 1 хв  05.34 37 хв 
Стеблянки 05.41 1 хв  05.42 45 хв 
Вистороп 05.50 1 хв  05.51 54 хв 
Боромля 06.00 41 хв  06.41 1 г  4 хв 
98 Км 06.51 1 хв  06.52 1 г  55 хв 
102 Км 06.58 1 хв  06.59 2 г  2 хв 
Скрягівка 07.04 1 хв  07.05 2 г  8 хв 
Олексине 07.10 1 хв  07.11 2 г  14 хв 
Смородине 07.20 2 г  24 хв 

У розкладі поїзда 6031 Лебединська — Смородине можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30