У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6031 Злочів — Львів Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6031 сполученням Злочів - Львів відправляється зі станції Злочів о 05.42 і прибуває на станцію Львів о 07.15 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 33 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 14 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 18 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 15 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Ясенівці, Княже, Скваржава, Красне, Куткор, Полтва, Задвір'я, Полоничі, Залуги, Борщовичи, 1460 Км, Підбірці, Підзамче, Блок пост 1479 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Злочів 05.42
Ясенівці 05.43 1 хв  05.44 1 хв 
Княже 05.48 1 хв  05.49 6 хв 
Скваржава 05.55 1 хв  05.56 13 хв 
Красне 06.11 1 хв  06.12 29 хв 
Куткор 06.17 1 хв  06.18 35 хв 
Полтва 06.22 1 хв  06.23 40 хв 
Задвір'я 06.27 1 хв  06.28 45 хв 
Полоничі 06.33 1 хв  06.34 51 хв 
Залуги 06.40 1 хв  06.41 58 хв 
Борщовичи 06.44 1 хв  06.45 1 г  2 хв 
1460 Км 06.48 1 хв  06.49 1 г  6 хв 
Підбірці 06.56 1 хв  06.57 1 г  14 хв 
Підзамче 07.03 2 хв  07.05 1 г  21 хв 
Блок пост 1479 Км 07.10 1 хв  07.11 1 г  28 хв 
Львів 07.15 1 г  33 хв 

У розкладі поїзда 6031 Злочів — Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728