У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6032 Фастів-1 — Київ-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6032 сполученням Фастів-1 - Київ-Пас. відправляється зі станції Фастів-1 о 18.55 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 20.24 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 29 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 17 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 6 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 23 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Снітинка, Сорочий Брід, Вишняки, Півні, Білки, Мотовилівка, Корчі, Васильків-1, 888 Км, Глеваха, Шляхова, Малютянка, Боярка, Тарасівка, Вишневе, Київ-Волинський, Караваєві Дачі.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Фастів-1 18.55
Снітинка 19.01 1 хв  19.02 6 хв 
Сорочий Брід 19.05 1 хв  19.06 10 хв 
Вишняки 19.09 1 хв  19.09 14 хв 
Півні 19.12 1 хв  19.13 17 хв 
Білки 19.15 1 хв  19.16 20 хв 
Мотовилівка 19.19 7 хв  19.26 24 хв 
Корчі 19.31 1 хв  19.31 36 хв 
Васильків-1 19.37 1 хв  19.38 42 хв 
888 Км 19.41 1 хв  19.42 46 хв 
Глеваха 19.45 1 хв  19.46 50 хв 
Шляхова 19.49 1 хв  19.50 54 хв 
Малютянка 19.52 1 хв  19.52 57 хв 
Боярка 19.55 1 хв  19.56 1 г 
Тарасівка 19.59 1 хв  20.00 1 г  4 хв 
Вишневе 20.05 1 хв  20.06 1 г  10 хв 
Київ-Волинський 20.12 1 хв  20.13 1 г  17 хв 
Караваєві Дачі 20.17 1 хв  20.18 1 г  22 хв 
Київ-Пас. 20.24 1 г  29 хв 

У розкладі поїзда 6032 Фастів-1 — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30