У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6032 Кривий Ріг — Дніпро-Головний Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6032 сполученням Кривий Ріг - Дніпро-Головний відправляється зі станції Кривий Ріг о 11.43 і прибуває на станцію Дніпро-Головний о 15.59 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 16 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 35 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 32 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 44 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як 91 Км, Пичугине, Приворот, Потоцьке, Сорокопанівка, Адамівське, 125 Км, Воскобійня, 160 Км, Сухачівка, Діївка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад


з 2019-09-23 по 2019-10-25: 30/09 - 04/10, 08/10 - 10/10 відмінити.
з 2019-10-21 по 2019-11-29: 28/10 - 08/11, 11/11 - 29/11 відмінити.

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Кривий Ріг 11.43
Кривий Ріг-Головний 11.53 8 хв  12.01 10 хв 
93 Км 12.08 1 хв  12.09 25 хв 
91 Км 12.14 2 хв  12.16 31 хв 
Кривий Ріг-Сортувальний 12.20 2 хв  12.22 37 хв 
86 Км 12.26 1 хв  12.27 43 хв 
Пичугине 12.33 1 хв  12.34 50 хв 
79 Км 12.38 1 хв  12.39 55 хв 
77 Км 12.42 1 хв  12.43 59 хв 
Приворот 12.48 1 хв  12.49 1 г  5 хв 
Девладове 12.58 1 хв  12.59 1 г  15 хв 
Спокій 13.07 1 хв  13.08 1 г  24 хв 
Потоцьке 13.16 1 хв  13.17 1 г  33 хв 
Благословенна 13.23 1 хв  13.24 1 г  40 хв 
Милорадівка 13.30 1 хв  13.31 1 г  47 хв 
Сорокопанівка 13.38 1 хв  13.39 1 г  55 хв 
Кудашівка 13.47 1 хв  13.48 2 г  4 хв 
Божедарівка 14.02 1 хв  14.03 2 г  19 хв 
Адамівське 14.12 1 хв  14.13 2 г  29 хв 
Полівський 14.21 1 хв  14.22 2 г  38 хв 
Верхівцеве 14.29 1 хв  14.30 2 г  46 хв 
125 Км 14.35 1 хв  14.36 2 г  52 хв 
Верхньодніпровськ 14.46 1 хв  14.47 3 г  3 хв 
139 Км 14.53 1 хв  14.54 3 г  10 хв 
Воскобійня 14.57 1 хв  14.58 3 г  14 хв 
Кам'янське-Пасажирське 15.10 1 хв  15.11 3 г  27 хв 
Запоріжжя-Кам'янське 15.15 1 хв  15.16 3 г  32 хв 
160 Км 15.18 1 хв  15.19 3 г  35 хв 
165 Км 15.24 1 хв  15.25 3 г  41 хв 
169 Км 15.29 1 хв  15.30 3 г  46 хв 
Сухачівка 15.32 1 хв  15.33 3 г  49 хв 
175 Км 15.36 1 хв  15.37 3 г  53 хв 
178 Км 15.40 1 хв  15.41 3 г  57 хв 
Діївка 15.44 1 хв  15.45 4 г  1 хв 
184 км 15.49 1 хв  15.50 4 г  6 хв 
Горяїнове 15.53 1 хв  15.54 4 г  10 хв 
Дніпро-Головний 15.59 4 г  16 хв 

У розкладі поїзда 6032 Кривий Ріг — Дніпро-Головний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Жовтень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930