У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6032 Кривий Ріг — Дніпро-Головний Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6032 сполученням Кривий Ріг - Дніпро-Головний відправляється зі станції Кривий Ріг о 11.43 і прибуває на станцію Дніпро-Головний о 15.59 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 16 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 35 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 32 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 44 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як 91 Км, Пичугине, Приворот, Потоцьке, Сорокопанівка, Адамівське, 125 Км, Воскобійня, 160 Км, Сухачівка, Діївка.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Кривий Ріг 11.43
Кривий Ріг-Головний 11.53 7 хв  12.00 10 хв 
93 Км 12.07 2 хв  12.09 24 хв 
91 Км 12.14 2 хв  12.16 31 хв 
Кривий Ріг-Сортувальний 12.20 2 хв  12.22 37 хв 
86 Км 12.26 1 хв  12.27 43 хв 
Пичугине 12.33 1 хв  12.34 50 хв 
79 Км 12.38 1 хв  12.39 55 хв 
77 Км 12.42 1 хв  12.43 59 хв 
Приворот 12.48 1 хв  12.49 1 г  5 хв 
Девладове 12.58 1 хв  12.59 1 г  15 хв 
Спокій 13.07 1 хв  13.08 1 г  24 хв 
Потоцьке 13.16 1 хв  13.17 1 г  33 хв 
Благословенна 13.23 1 хв  13.24 1 г  40 хв 
Милорадівка 13.30 1 хв  13.31 1 г  47 хв 
Сорокопанівка 13.38 1 хв  13.39 1 г  55 хв 
Кудашівка 13.47 1 хв  13.48 2 г  4 хв 
Божедарівка 14.02 1 хв  14.03 2 г  19 хв 
Адамівське 14.12 1 хв  14.13 2 г  29 хв 
Полівський 14.21 1 хв  14.22 2 г  38 хв 
Верхівцеве 14.29 1 хв  14.30 2 г  46 хв 
125 Км 14.35 1 хв  14.36 2 г  52 хв 
Верхньодніпровськ 14.46 1 хв  14.47 3 г  3 хв 
139 Км 14.53 1 хв  14.54 3 г  10 хв 
Воскобійня 14.57 1 хв  14.58 3 г  14 хв 
Кам'янське-Пасажирське 15.10 1 хв  15.11 3 г  27 хв 
Запоріжжя-Кам'янське 15.15 1 хв  15.16 3 г  32 хв 
160 Км 15.18 1 хв  15.19 3 г  35 хв 
165 Км 15.24 1 хв  15.25 3 г  41 хв 
169 Км 15.29 1 хв  15.30 3 г  46 хв 
Сухачівка 15.32 1 хв  15.33 3 г  49 хв 
175 Км 15.36 1 хв  15.37 3 г  53 хв 
178 Км 15.40 1 хв  15.41 3 г  57 хв 
Діївка 15.44 1 хв  15.45 4 г  1 хв 
184 км 15.49 1 хв  15.50 4 г  6 хв 
Горяїнове 15.53 1 хв  15.54 4 г  10 хв 
Дніпро-Головний 15.59 4 г  16 хв 

У розкладі поїзда 6032 Кривий Ріг — Дніпро-Головний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31