У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6032 Кривий Ріг — Дніпро-Головний Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6032 сполученням Кривий Ріг - Дніпро-Головний відправляється зі станції Кривий Ріг о 11.43 і прибуває на станцію Дніпро-Головний о 15.59 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 16 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 35 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 32 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 44 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як 91 Км, Пичугине, Приворот, Потоцьке, Сорокопанівка, Адамівське, 125 Км, Воскобійня, 160 Км, Сухачівка, Діївка.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Кривий Ріг 11.43
Кривий Ріг-Головний 11.53 8 хв  12.01 10 хв 
93 Км 12.08 1 хв  12.09 25 хв 
91 Км 12.14 2 хв  12.16 31 хв 
Кривий Ріг-Сортувальний 12.20 2 хв  12.22 37 хв 
86 Км 12.26 1 хв  12.27 43 хв 
Пичугине 12.33 1 хв  12.34 50 хв 
79 Км 12.38 1 хв  12.39 55 хв 
77 Км 12.42 1 хв  12.43 59 хв 
Приворот 12.48 1 хв  12.49 1 г  5 хв 
Девладове 12.58 1 хв  12.59 1 г  15 хв 
Спокій 13.07 1 хв  13.08 1 г  24 хв 
Потоцьке 13.16 1 хв  13.17 1 г  33 хв 
Благословенна 13.23 1 хв  13.24 1 г  40 хв 
Милорадівка 13.30 1 хв  13.31 1 г  47 хв 
Сорокопанівка 13.38 1 хв  13.39 1 г  55 хв 
Кудашівка 13.47 1 хв  13.48 2 г  4 хв 
Божедарівка 14.02 1 хв  14.03 2 г  19 хв 
Адамівське 14.12 1 хв  14.13 2 г  29 хв 
Полівський 14.21 1 хв  14.22 2 г  38 хв 
Верхівцеве 14.29 1 хв  14.30 2 г  46 хв 
125 Км 14.35 1 хв  14.36 2 г  52 хв 
Верхньодніпровськ 14.46 1 хв  14.47 3 г  3 хв 
139 Км 14.53 1 хв  14.54 3 г  10 хв 
Воскобійня 14.57 1 хв  14.58 3 г  14 хв 
Кам'янське-Пасажирське 15.10 1 хв  15.11 3 г  27 хв 
Запоріжжя-Кам'янське 15.15 1 хв  15.16 3 г  32 хв 
160 Км 15.18 1 хв  15.19 3 г  35 хв 
165 Км 15.24 1 хв  15.25 3 г  41 хв 
169 Км 15.29 1 хв  15.30 3 г  46 хв 
Сухачівка 15.32 1 хв  15.33 3 г  49 хв 
175 Км 15.36 1 хв  15.37 3 г  53 хв 
178 Км 15.40 1 хв  15.41 3 г  57 хв 
Діївка 15.44 1 хв  15.45 4 г  1 хв 
184 км 15.49 1 хв  15.50 4 г  6 хв 
Горяїнове 15.53 1 хв  15.54 4 г  10 хв 
Дніпро-Головний 15.59 4 г  16 хв 

У розкладі поїзда 6032 Кривий Ріг — Дніпро-Головний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції