У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6032 Львів — Злочів Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6032 сполученням Львів - Злочів відправляється зі станції Львів о 05.17 і прибуває на станцію Злочів о 06.53 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 36 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 22 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 14 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Підзамче, Підбірці, 1460 Км, Борщовичи, Залуги, Полоничі, Задвір'я, Полтва, Куткор, Красне, Скваржава, Княже, Ясенівці.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Львів 05.17
Підзамче 05.28 1 хв  05.29 11 хв 
Підбірці 05.34 1 хв  05.35 17 хв 
1460 Км 05.42 1 хв  05.43 25 хв 
Борщовичи 05.46 1 хв  05.47 29 хв 
Залуги 05.50 1 хв  05.51 33 хв 
Полоничі 05.57 1 хв  05.58 40 хв 
Задвір'я 06.03 1 хв  06.04 46 хв 
Полтва 06.08 1 хв  06.09 51 хв 
Куткор 06.13 1 хв  06.14 56 хв 
Красне 06.22 2 хв  06.24 1 г  5 хв 
Скваржава 06.36 1 хв  06.37 1 г  19 хв 
Княже 06.42 1 хв  06.43 1 г  25 хв 
Ясенівці 06.48 1 хв  06.49 1 г  31 хв 
Злочів 06.53 1 г  36 хв 

У розкладі поїзда 6032 Львів — Злочів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30