У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6033 Київ-Пас. — Фастів-1 Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6033 сполученням Київ-Пас. - Фастів-1 відправляється зі станції Київ-Пас. о 20.35 і прибуває на станцію Фастів-1 о 21.56 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 21 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 16 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 4 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 17 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Караваєві Дачі, Київ-Волинський, Вишневе, Тарасівка, Боярка, Малютянка, Шляхова, Глеваха, 888 Км, Васильків-1, Корчі, Мотовилівка, Білки, Півні, Вишняки, Снітинка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 20.35
Караваєві Дачі 20.41 1 хв  20.42 6 хв 
Київ-Волинський 20.46 1 хв  20.47 11 хв 
Вишневе 20.53 1 хв  20.54 18 хв 
Тарасівка 20.58 2 хв  21.00 23 хв 
Боярка 21.04 1 хв  21.05 29 хв 
Малютянка 21.08 1 хв  21.09 33 хв 
Шляхова 21.11 1 хв  21.12 36 хв 
Глеваха 21.14 1 хв  21.15 39 хв 
888 Км 21.17 1 хв  21.17 42 хв 
Васильків-1 21.20 1 хв  21.21 45 хв 
Корчі 21.27 1 хв  21.28 52 хв 
Мотовилівка 21.31 1 хв  21.32 56 хв 
Білки 21.35 1 хв  21.36 1 г 
Півні 21.39 1 хв  21.39 1 г  4 хв 
Вишняки 21.42 1 хв  21.42 1 г  7 хв 
Снітинка 21.49 1 хв  21.50 1 г  14 хв 
Фастів-1 21.56 1 г  21 хв 

У розкладі поїзда 6033 Київ-Пас. — Фастів-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728