У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6033 Київ-Пас. — Фастів-1 Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6033 сполученням Київ-Пас. - Фастів-1 відправляється зі станції Київ-Пас. о 20.35 і прибуває на станцію Фастів-1 о 21.56 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 21 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 16 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 4 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 17 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Караваєві Дачі, Київ-Волинський, Вишневе, Тарасівка, Боярка, Малютянка, Шляхова, Глеваха, 888 Км, Васильків-1, Корчі, Мотовилівка, Білки, Півні, Вишняки, Снітинка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 20.35
Караваєві Дачі 20.41 1 хв  20.42 6 хв 
Київ-Волинський 20.46 1 хв  20.47 11 хв 
Вишневе 20.53 1 хв  20.54 18 хв 
Тарасівка 20.58 2 хв  21.00 23 хв 
Боярка 21.04 1 хв  21.05 29 хв 
Малютянка 21.08 1 хв  21.09 33 хв 
Шляхова 21.11 1 хв  21.12 36 хв 
Глеваха 21.14 1 хв  21.15 39 хв 
888 Км 21.17 1 хв  21.17 42 хв 
Васильків-1 21.20 1 хв  21.21 45 хв 
Корчі 21.27 1 хв  21.28 52 хв 
Мотовилівка 21.31 1 хв  21.32 56 хв 
Білки 21.35 1 хв  21.36 1 г 
Півні 21.39 1 хв  21.39 1 г  4 хв 
Вишняки 21.42 1 хв  21.42 1 г  7 хв 
Снітинка 21.49 1 хв  21.50 1 г  14 хв 
Фастів-1 21.56 1 г  21 хв 

У розкладі поїзда 6033 Київ-Пас. — Фастів-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031