У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6033 Смородине — Лебединська Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6033 сполученням Смородине - Лебединська відправляється зі станції Смородине о 08.10 і прибуває на станцію Лебединська о 10.40 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 30 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 11 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 41 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 49 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Олексине, Скрягівка, 102 Км, 98 Км, Боромля, Вистороп, Стеблянки, Гарбузівка, Рябушки, Садова, 29 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Смородине 08.10
Олексине 08.22 1 хв  08.23 12 хв 
Скрягівка 08.28 1 хв  08.29 18 хв 
102 Км 08.34 1 хв  08.35 24 хв 
98 Км 08.44 1 хв  08.45 34 хв 
Боромля 08.56 38 хв  09.34 46 хв 
Вистороп 09.44 1 хв  09.45 1 г  34 хв 
Стеблянки 09.53 1 хв  09.54 1 г  43 хв 
Гарбузівка 10.01 1 хв  10.02 1 г  51 хв 
Рябушки 10.09 2 хв  10.11 1 г  59 хв 
Садова 10.22 1 хв  10.23 2 г  12 хв 
29 Км 10.28 1 хв  10.29 2 г  18 хв 
Лебединська 10.40 2 г  30 хв 

У розкладі поїзда 6033 Смородине — Лебединська можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції