У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6033 Злочів — Львів Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6033 сполученням Злочів - Львів відправляється зі станції Злочів о 07.40 і прибуває на станцію Львів о 09.15 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 35 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 21 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 14 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Ясенівці, Княже, Скваржава, Красне, Куткор, Полтва, Задвір'я, Полоничі, Залуги, Борщовичи, 1460 Км, Підбірці, Підзамче.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Злочів 07.40
Ясенівці 07.44 1 хв  07.45 4 хв 
Княже 07.49 1 хв  07.50 9 хв 
Скваржава 07.56 1 хв  07.57 16 хв 
Красне 08.10 1 хв  08.11 30 хв 
Куткор 08.16 1 хв  08.17 36 хв 
Полтва 08.21 1 хв  08.22 41 хв 
Задвір'я 08.26 1 хв  08.27 46 хв 
Полоничі 08.32 1 хв  08.33 52 хв 
Залуги 08.39 1 хв  08.40 59 хв 
Борщовичи 08.43 1 хв  08.44 1 г  3 хв 
1460 Км 08.47 1 хв  08.48 1 г  7 хв 
Підбірці 08.55 1 хв  08.56 1 г  15 хв 
Підзамче 09.02 2 хв  09.04 1 г  22 хв 
Львів 09.15 1 г  35 хв 

У розкладі поїзда 6033 Злочів — Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції