У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6034 Фастів-1 — Київ-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6034 сполученням Фастів-1 - Київ-Пас. відправляється зі станції Фастів-1 о 18.55 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 20.18 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 23 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 17 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 6 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 17 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Снітинка, Сорочий Брід, Вишняки, Півні, Білки, Мотовилівка, Корчі, Васильків-1, 888 Км, Глеваха, Шляхова, Малютянка, Боярка, Тарасівка, Вишневе, Київ-Волинський, Караваєві Дачі.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Фастів-1 18.55
Снітинка 19.01 1 хв  19.02 6 хв 
Сорочий Брід 19.05 1 хв  19.06 10 хв 
Вишняки 19.09 1 хв  19.09 14 хв 
Півні 19.12 1 хв  19.13 17 хв 
Білки 19.15 1 хв  19.16 20 хв 
Мотовилівка 19.19 1 хв  19.20 24 хв 
Корчі 19.25 1 хв  19.25 30 хв 
Васильків-1 19.31 1 хв  19.32 36 хв 
888 Км 19.35 1 хв  19.36 40 хв 
Глеваха 19.39 1 хв  19.40 44 хв 
Шляхова 19.43 1 хв  19.44 48 хв 
Малютянка 19.46 1 хв  19.46 51 хв 
Боярка 19.49 1 хв  19.50 54 хв 
Тарасівка 19.53 1 хв  19.54 58 хв 
Вишневе 19.59 1 хв  20.00 1 г  4 хв 
Київ-Волинський 20.06 1 хв  20.07 1 г  11 хв 
Караваєві Дачі 20.11 1 хв  20.12 1 г  16 хв 
Київ-Пас. 20.18 1 г  23 хв 

У розкладі поїзда 6034 Фастів-1 — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції