У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6034 Фастів-1 — Київ-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6034 сполученням Фастів-1 - Київ-Пас. відправляється зі станції Фастів-1 о 20.20 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 21.42 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 22 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 17 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 5 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 17 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Снітинка, Сорочий Брід, Вишняки, Півні, Білки, Мотовилівка, Корчі, Васильків-1, 888 Км, Глеваха, Шляхова, Малютянка, Боярка, Тарасівка, Вишневе, Київ-Волинський, Караваєві Дачі.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Фастів-1 20.20
Снітинка 20.26 1 хв  20.27 6 хв 
Сорочий Брід 20.30 1 хв  20.31 10 хв 
Вишняки 20.34 1 хв  20.35 14 хв 
Півні 20.38 1 хв  20.39 18 хв 
Білки 20.41 1 хв  20.42 21 хв 
Мотовилівка 20.45 1 хв  20.46 25 хв 
Корчі 20.49 1 хв  20.50 29 хв 
Васильків-1 20.56 1 хв  20.57 36 хв 
888 Км 21.00 1 хв  21.01 40 хв 
Глеваха 21.03 1 хв  21.04 43 хв 
Шляхова 21.06 1 хв  21.07 46 хв 
Малютянка 21.09 1 хв  21.09 49 хв 
Боярка 21.13 1 хв  21.14 53 хв 
Тарасівка 21.17 1 хв  21.18 57 хв 
Вишневе 21.23 1 хв  21.24 1 г  3 хв 
Київ-Волинський 21.30 1 хв  21.31 1 г  10 хв 
Караваєві Дачі 21.35 1 хв  21.36 1 г  15 хв 
Київ-Пас. 21.42 1 г  22 хв 

У розкладі поїзда 6034 Фастів-1 — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30