У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6034 Львів — Злочів Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6034 сполученням Львів - Злочів відправляється зі станції Львів о 20.50 і прибуває на станцію Злочів о 22.26 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 36 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 23 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 13 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Підзамче, Підбірці, 1460 Км, Борщовичи, Залуги, Полоничі, Задвір'я, Полтва, Куткор, Красне, Скваржава, Княже, Ясенівці.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Львів 20.50
Підзамче 21.02 1 хв  21.03 12 хв 
Підбірці 21.09 1 хв  21.10 19 хв 
1460 Км 21.17 1 хв  21.18 27 хв 
Борщовичи 21.21 1 хв  21.22 31 хв 
Залуги 21.25 1 хв  21.26 35 хв 
Полоничі 21.31 1 хв  21.32 41 хв 
Задвір'я 21.37 1 хв  21.38 47 хв 
Полтва 21.42 1 хв  21.43 52 хв 
Куткор 21.48 1 хв  21.49 58 хв 
Красне 21.56 1 хв  21.57 1 г  6 хв 
Скваржава 22.09 1 хв  22.10 1 г  19 хв 
Княже 22.14 1 хв  22.15 1 г  24 хв 
Ясенівці 22.19 1 хв  22.20 1 г  29 хв 
Злочів 22.26 1 г  36 хв 

У розкладі поїзда 6034 Львів — Злочів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Лютий 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829