У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6035 Київ-Пас. — Фастів-1 Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6035 сполученням Київ-Пас. - Фастів-1 відправляється зі станції Київ-Пас. о 21.30 і прибуває на станцію Фастів-1 о 22.52 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 22 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 17 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 5 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 17 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Караваєві Дачі, Київ-Волинський, Вишневе, Тарасівка, Боярка, Малютянка, Шляхова, Глеваха, 888 Км, Васильків-1, Корчі, Мотовилівка, Білки, Півні, Вишняки, Сорочий Брід, Снітинка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 21.30
Караваєві Дачі 21.36 1 хв  21.37 6 хв 
Київ-Волинський 21.41 1 хв  21.42 11 хв 
Вишневе 21.48 1 хв  21.49 18 хв 
Тарасівка 21.54 1 хв  21.55 24 хв 
Боярка 21.59 1 хв  22.00 29 хв 
Малютянка 22.04 1 хв  22.05 34 хв 
Шляхова 22.07 1 хв  22.08 37 хв 
Глеваха 22.10 1 хв  22.11 40 хв 
888 Км 22.13 1 хв  22.13 43 хв 
Васильків-1 22.16 1 хв  22.17 46 хв 
Корчі 22.24 1 хв  22.24 54 хв 
Мотовилівка 22.27 1 хв  22.28 57 хв 
Білки 22.32 1 хв  22.32 1 г  2 хв 
Півні 22.35 1 хв  22.35 1 г  5 хв 
Вишняки 22.38 1 хв  22.39 1 г  8 хв 
Сорочий Брід 22.41 1 хв  22.42 1 г  11 хв 
Снітинка 22.45 1 хв  22.46 1 г  15 хв 
Фастів-1 22.52 1 г  22 хв 

У розкладі поїзда 6035 Київ-Пас. — Фастів-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції